Higiena jamy ustnej,  Irygatory i szczoteczki

Irygator Cię odmłodzi!

Zapomnij o drogich kosmetykach! Zdrowy uśmiech doskonale Cię odmłodzi!

 

Nie ma czego kryć – z minuty na minutę stajemy się coraz starsi. Koncerny kosmetyczne nie mogą doczekać się, kiedy sprzedadzą nam kolejne kremy przeciw starzeniu się skóry, specyfiki nawilżające czy serum, które sprawi, że będziemy wyglądać młodziej i zabłyśniemy promienną cerą. I przyznajmy się – wierzymy w to. W ciągu dekady potrafimy wydać tysiące złotych na kosmetyki, które zachowają w nas młodość na dłużej.

 

Zdrowy uśmiech jest bardzo atrakcyjny!

Zdajesz sobie sprawę z tego, że utrzymanie zębów i dziąseł w zdrowej kondycji uczyni Twój uśmiech zdrowszym, a Ty zaczniesz wyglądać młodziej i atrakcyjniej? Tak, to prawda! Badania przeprowadzone przez Orbit wykazały, że 69% mężczyzn ocenia kobietę jako bardziej atrakcyjną, gdy ta się uśmiecha. I przedkładają to nawet nad najbardziej profesjonalny makijaż!

 

Stasique, fotolia.com, #115076180
Stasique, fotolia.com, #115076180

 

Tak, jak zapobiegamy powstawaniu zmarszczek, powinniśmy też starać się unikać stanów zapalnych i wszelkich chorób dziąseł, które prowadzą do cofania się dziąseł. Ponadto choroby dziąseł mogą spowodować zniszczenia zębów.

 

Walka ze starzeniem z pomocą irygatora

Gdy korzystasz z irygatora Waterpik, gwarantujemy Ci, że zyskasz zdrowsze zęby w 14 dni. A używanie go zabiera naprawdę niewiele czasu. Wystarczy zaledwie minuta dziennie, aby zyskać znakomite zdrowie jamy ustnej. Uwierz, że czystość i świeżość w ustach są możliwe!

 

Pomóż sobie w walce ze starzeniem, utrzymując zdrowy uśmiech. Dodaj codzienne czyszczenie jamy ustnej do swojej codziennej rutyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *