irygator-ze-szczoteczka-soniczna
Higiena jamy ustnej

Noworoczne prezenty do higieny jamy ustnej – niezawodne artykuły Waterpik!

Brakuje Ci pomysłu na praktyczny upominek? Postaw na niezawodne artykuły do higieny jamy ustnej i przygotuj noworoczny prezent razem z marką Waterpik. Nie wiesz, jaki irygator i szczoteczki soniczne wybrać? Sprawdź nasze podpowiedzi!

 

Podaruj bliskim zdrowie zębów!

Według badań ponad 60 procent Polaków w ogóle nie myje zębów albo robi to za krótko. Specjaliści nie mają wątpliwości, że próchnica i stany zapalne dziąseł negatywnie wpływają na cały organizm człowieka. Wspólnie z marką Waterpik możesz to zmienić. Podaruj ukochanej osobie irygator ze szczoteczką soniczną – kompleksowy zestaw do właściwej higieny jamy ustnej. Pomóż bliskim zadbać o zdrowy i piękny uśmiech nie tylko od święta, ale i przez cały rok!

Irygatory do zębów

To doskonały pomysł na prezent zwłaszcza dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne, korony, mosty czy implanty. Irygator stomatologiczny działa na zasadzie wystrzeliwania strumienia wody pod ciśnieniem:

  • ułatwia codzienną pielęgnację jamy ustnej,
  • precyzyjnie czyści miejsca, do których trudno dotrzeć nićmi dentystycznymi czy szczoteczkami manualnymi,
  • pozwala skutecznie pozbyć się resztek jedzenia, płytki nazębnej i namnażających się bakterii w przestrzeniach międzyzębowych oraz poniżej linii dziąseł.

Możesz zdecydować się na urządzenia stacjonarne lub bezprzewodowe. Różnią się od siebie pojemnością zbiornika na płyn, zakresem regulacji ciśnienia wody, sposobem zasilania i wielkością. To doskonały prezent, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dużą popularnością cieszy się Irygator Ultra Professional WP-663 w kolorze niebieskim, który ma w zestawie 7 końcówek. Wyposażony jest w dwa tryby irygacji, czyści przestrzenie między zębami, masuje dziąsła i poprawia ich ukrwienie.

akcesoria-do-irygatora-i-szczoteczki

Niezbędne akcesoria do irygatora i szczoteczki sonicznej

Dla osób, które na co dzień używają irygatora i szczoteczki sonicznej Waterpik, doskonałym prezentem będą różne markowe akcesoria. Mogą to być np. standardowe wersje końcówek, które są potrzebne do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Pozwalają na dokładne czyszczenie całej powierzchni zębów i szczelin między nimi, a także miejsc ich styku z dziąsłami. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu oryginalne końcówki do irygatora zapewniają wysoki komfort płukania jamy ustnej. Dotyczy to również osób noszących aparaty ortodontyczne, mających założone mosty, korony czy implanty.

Możesz też zdecydować się na prezent w postaci innych akcesoriów. Proponujemy:

  • rączki z wężykiem z przesuwnym przyciskiem, który pozwala włączać i wyłączać irygator,
  • uchwyty na końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej, pozwalające na ich higieniczne przechowywanie,
  • tabletki wybielające, dzięki którym można usunąć zdecydowanie więcej osadów z zębów,
  • środki do czyszczenia i dezynfekcji oraz odkamieniania irygatora.

Kompleksowa ochrona Twoich zębów – irygator i szczoteczka w jednym!

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub dla bliskiej osoby, to irygator i szczoteczka soniczna w jednym urządzeniu zapewnią kompleksową ochronę każdemu, kto chce zadbać o zęby i zdrowy uśmiech. Dzięki nim czyszczenie będzie efektywne i przyjemne. Proponujemy między innymi:

Waterpik SF-02 Sonic Fusion – to najbardziej zaawansowany zestaw do codziennej higieny jamy ustnej. Za pomocą jednego przycisku można wybrać szczotkowanie zębów lub irygację albo połączenie obu zabiegów naraz. Urządzenie wyposażone jest w 10 stopni regulacji ciśnienia.

Waterpik WP-861 E2 – łączy szczotkowanie i nitkowanie w jednym urządzeniu. To zestaw rodzinny z 7 końcówkami. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, mocniejszym ciśnieniem wody i cichą pracą. Irygator ma prosty w obsłudze panel, podświetlenie kontrolujące proces ładowania akumulatora oraz włącznik strumienia wody w rękojeści. W zestawie jest, np. końcówka do: irygacji klasycznej i poddziąsłowej, do czyszczenia aparatów ortodontycznych oraz mostków, implantów i koron.

Spraw sobie prezent!

Kupując irygator ze szczoteczką soniczną do zębów, najlepiej zadbasz o zdrowy i piękny uśmiech. Dzięki wymiennym końcówkom z jednego urządzenia może korzystać nawet kilka osób, co znacznie obniża koszty eksploatacji i zakupu. Już dziś zamów w naszym sklepie niezawodne artykuły Waterpik. Spraw sobie i swoim bliskim najlepszy prezent!

Możliwość komentowania Noworoczne prezenty do higieny jamy ustnej – niezawodne artykuły Waterpik! została wyłączona