Irygatory i szczoteczki

W zestawie skuteczniej! Waterpik Complete Care 5.0

Szczotkowanie zębów zwykłą szczoteczką manualną dwa razy dziennie to nie wszystko. Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że irygator to niezbędne narzędzie codziennego dbania o zdrowie naszego uśmiechu. Aby stało się to jeszcze prostsze przedstawiamy zestaw, który zapewni kompleksową higienę jamy ustnej.

 

Co znajduje się w zestawie Waterpik Complete Care 5.0

Waterpik Complete Care 5.0 to jednocześnie szczotkowanie i nitkowanie zębów w jednym urządzeniu. W komplecie znajduje się irygator Water Flosser, soniczna szczoteczka do zębów Waterpik Triple Sonic, pięć wymiennych końcówek do irygatora, dwie wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, etui na szczoteczkę oraz pojemnik do przechowywania końcówek.

Wśród końcówek do irygatora w komplecie zawarte są:

  • dwie końcówki do  klasycznej irygacji
  • jedna końcówka do irygacji poddziąsłowej
  • jedna końcówka do czyszczenia aparatów ortodontycznych
  • jedna końcówka do czyszczenia mostów i koron.

 

 Zestaw Waterpik Complete Care 5.0
Zestaw Waterpik Complete Care 5.0

 

Dlaczego warto kupić zestaw?

Zestaw Waterpik 2 w 1 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Świetnie sprawdzi się zarówno u osób noszących aparaty ortodontyczne, mających implanty, mosty czy korony, ale także u ludzi pragnących po prostu lepiej zadbać o higienę swojej jamy ustnej.

Udowodniono klinicznie, że używanie irygatora poprawia stan dziąseł, pomaga usuwać płytkę nazębną, zapewnia do 50% bardziej efektywne czyszczenie niż przy użyciu zwykłej nici dentystycznej, pomaga w walce z halitozą i nieświeżym oddechem oraz zapewnia kompleksową pielęgnację zębów i dziąseł u osób w trakcie leczenia ortodontycznego. Regularne stosowanie irygatora skutecznie usuwa płytkę nazębną (po 3 sekundach czyszczenia 99% mniej płytki nazębnej w miejscach trudno dostępnych).

Irygator Waterpik WP-861 posiada system kontroli ciśnienia z 10-stopniową regulacją, zbiornik na wodę o pojemności 1000 ml oraz pięć wymiennych końcówek. Włącznik strumienia wody, umieszczony w rękojeści urządzenia sprawia, że używa się go jeszcze wygodniej.

 

Irygator Waterpik WP-861
Irygator Waterpik WP-861

 

Oprócz irygatora w zestawie otrzymujemy również szczoteczkę soniczną Waterpik Triple Sonic. Badania wykazały, że wymiana zwykłej szczoteczki na szczoteczkę soniczną, dzięki zjawisku kawitacji (towarzyszącemu drganiom sonicznym) pomaga dużo dokładniej oczyścić przestrzenie międzyzębowe oraz zapewnia ochronę i masaż dziąseł. Szczoteczka Waterpik Triple Sonic to nie tylko nowoczesny wygląd i większy komfort użycia, ze względu na ulepszoną budowę napędu. To także trzy tryby pracy, które możemy dopasować do naszych indywidualnych potrzeb:

  • tryb CLEAN – do klasycznego szczotkowania,
  • tryb  WHITE – do intensywnego usuwania osadów i wybielania,
  • tryb MASSAGE – masuje i poprawia krążenie dziąseł.

 

Szczoteczka Waterpik Triple Sonic
Szczoteczka Waterpik Triple Sonic

 

Wszystko to sprawia, że zestaw Waterpik Complete Care 5.0 jest wielofunkcyjnym i kompleksowym urządzeniem do codziennej higieny jamy ustnej nie tylko dla Ciebie, ale także dla całej rodziny. Dzięki regularnemu stosowaniu widocznie poprawi stan zębów i dziąseł, ale także zadba o bielszy uśmiech. Kupując zestaw otrzymasz nie tylko irygator i szczoteczkę do zębów, ale kompletny zestaw do codziennego użytku, niezależnie od tego z jakimi problemami się zmagasz.

Po zakup zestawu zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.polkardbis.pl, w którym znajdziecie również inne produkty tego producenta.

 

Jeden Komentarz

  • Emily

    Jeśli chodzi o higienę zębów to moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się szczoteczka elektryczna i irygator. Mam odbie rzeczy od Panasonica i moim zdaniem są absolutnie rewelacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *