Higiena jamy ustnej,  Irygatory i szczoteczki

3 zalety używania szczoteczki sonicznej z irygatorem – co warto wiedzieć?

Najnowsze urządzenie Waterpik, szczoteczka soniczna z irygatorem 2 w 1, to jedyny produkt na rynku, który łączy obie te funkcje. Sięgnij po niego, jeśli chcesz poprawić poziom higieny jamy ustnej, cierpisz na nawracające stany zapalne dziąseł lub walczysz z próchnicą. Pomoże Ci zaoszczędzić miejsce w łazience i środki wydawane na wymienne końcówki. Jeśli zastanawiasz się, który irygator będzie dla Ciebie najlepszy, rozważ model ze szczoteczką. Taki zestaw oferuje kompleksowe działanie oczyszczające i masujące. Przekonaj się o jego wyjątkowej mocy i poznaj korzyści, jakie płyną z jego użytkowania. Czytaj dalej!

Wygodne rozwiązanie 2 w 1

Czy wiesz, że irygator i szczoteczka to urządzenia, które wzajemnie się uzupełniają? Razem tworzą zespół, który codziennie dba o Twój świeży oddech i lśniący uśmiech. W dziale Kompletna Ochrona znajdziesz urządzenia, które łączą w sobie obie funkcje:

•  irygatory ze szczoteczką soniczną, które mają dwie osobne rączki,

•  irygator Waterpik SF-02, który w jednej końcówce zawiera szczoteczkę i ujście strumienia wody.

Dziś zwracamy Twoją uwagę właśnie na komplet 2 w 1. Zajmuje nieco mniej miejsca, co podobne produkty z dwoma rączkami, a zabieg mycia i irygacji wykonujesz tą samą nasadką. Jest tak samo skuteczny w nitkowaniu wodnym, jak jego starsi kuzyni.

Dokładne i bezinwazyjne czyszczenie zębów

Czujesz, że Twoje zęby robią się coraz bardziej wrażliwe? Marzy Ci się szczotkowanie bez wycierania szkliwa? Dzięki szczoteczce sonicznej z irygatorem jest to możliwe! Końcówka myjąca wytwarza za pomocą fal dźwiękowych bąbelki składające z pasty, wody i śliny, które dostają się tam, gdzie nie sięga włosie. Nie musisz dociskać jej podczas szczotkowania, a płytka nazębna i tak zostanie usunięta dokładniej niż podczas klasycznej, ręcznej wersji tego zabiegu. Irygowanie pomaga usunąć nagromadzone resztki pokarmowe.

Koniec z uszkodzonymi dziąsłami!

Uszkadzasz dziąsła podczas mycia i tradycyjnego nitkowania? Jeśli krwawienie pojawia się coraz częściej, czas na zmiany! Irygator ze szczoteczką nie tylko nie powoduje podrażnień, ale też przyczynia się do poprawy kondycji dziąseł. Jak to możliwe? Możesz wykonać nim wzmacniający masaż, który poprawia krążenie w tkankach. Najlepszy irygator Waterpik to właśnie ten połączony ze szczoteczką, ponieważ doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Poza nieświeżym oddechem, resztki jedzenia powodują też stany zapalne, które objawiają się m.in. bolesną opuchlizną i krwawieniem. Irygacja jest o 50% skuteczniejsza w pozbywaniu się płytki nazębnej niż czyszczenie nicią dentystyczną.

Skuteczny sposób na pielęgnację aparatów ortodontycznych i nie tylko

Nosisz aparat i zalegające kawałki żywności sprawiają, że nie czujesz się komfortowo? Specjalne końcówki ortodontyczne pomogą Ci utrzymać higienę jamy ustnej w najlepszym stanie. Irygator w duecie ze szczoteczką soniczną skrupulatnie oczyszczą zęby i przestrzenie między drutami. Zacznij od zabiegu irygacji, by rozluźnić płytkę nazębną, a następnie wykonaj szczotkowanie. Takie urządzenie jest przydatne także, gdy nosisz protezy, mosty czy korony. Twoje dziąsła szybciej dojdą do siebie po procesie leczenia!

Świeży oddech i zdrowsze zęby z Waterpik

Wiesz już, że irygator i szczoteczka soniczna to drużyna superbohaterów, którzy każdego dnia służą Twojemu zdrowiu. Dokładnie usuwają płytkę nazębną i ograniczają psucie się resztek pokarmu w przestrzeniach międzyzębowych. Dzięki temu Twoje zęby nie są poddawane działaniu kwasów i szkodliwych bakterii, a oddech staje się świeży. Zdrowie jamy ustnej podnosi komfort życia – zapewnij go sobie za pomocą urządzenia Waterpik. Wahasz się nad decyzją i potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie. Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *