Irygatory i szczoteczki

Nowość w naszym sklepie internetowym – Irygator ze szczoteczką soniczną Waterpik Complete Care 9.0

Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że aby mieć pewność, że jama ustna jest starannie oczyszczona ze wszystkich bakterii i resztek jedzenia, nie wystarczy regularnie szczotkować zęby za pomocą manualnej szczoteczki. Niezbędne jest także użycie irygatora, który potrafi usunąć zabrudzenia z przestrzeni międzyzębowych i obszarów tuż przy dziąsłach. W dbaniu o jamę ustną znakomicie pomaga także szczoteczka soniczna, która może wykonywać nawet 60 000 ruchów na minutę, co sprawia, że jest dużo skuteczniejsza niż jej tradycyjny odpowiednik. Dbanie o higienę jamy ustnej staje się jednak jeszcze prostsze i bardziej komfortowe, gdy oba te sprzęty występują w ramach jednego urządzenia. Przedstawiamy nowość w naszym sklepie internetowym – Irygator ze szczoteczką soniczną Waterpik Complete Care 9.0.

 

Co warto wiedzieć o modelu Waterpik Complete Care 9.0?

Ten nowoczesny zestaw jest idealny dla osób, które dbają o higienę jamy ustnej, ale nie mają w łazience miejsca na kilka urządzeń do pielęgnacji zębów i dziąseł. Waterpik Complete Care 9.0 jest kompaktowym sprzętem, który pozwala zarówno na wodne nitkowanie zębów, jak i na ich czyszczenie za pomocą nowoczesnej, niezwykle skutecznej szczoteczki sonicznej. Dzięki temu umożliwia skuteczne usuwanie płytki nazębnej oraz czyszczenie przestrzeni międzyzębowych nawet o 50% skuteczniejsze niż w przypadku stosowania nici dentystycznej.

CC-01 Irygator ze szczoteczką soniczną Waterpik Complete Care 9.0 / 649,00 zł
CC-01 Irygator ze szczoteczką soniczną Waterpik Complete Care 9.0 / 649,00 zł

Urządzenie to ma także niebagatelny wpływ na stan dziąseł – usprawnia krążenie krwi, co sprawia, że stają się one zdrowsze i mocniejsze oraz ogranicza ich krwawienie. Jest doskonałym rozwiązaniem również dla pacjentów w trakcie leczenia ortodontycznego oraz implantologicznego oraz dla osób walczących z halitozą – chorobą, której głównym skutkiem jest nieświeży zapach z ust.

 

Irygator w zestawie Waterpik Complete Care 9.0

Irygator, który znajduje się w tym zestawie, to bardzo zaawansowany technologicznie sprzęt, który ma aż 10-stopniową regulację ciśnienia. Dzięki temu umożliwia ustawienie strumienia wody odpowiadającego preferencjom użytkownika i doskonale sprawdza się również w przypadku osób mających bardzo wrażliwe zęby i dziąsła. Świetnie oczyszcza wszystkie obszary jamy ustnej, usuwając aż 99% płytki nazębnej po zaledwie 3 sekundach nitkowania wodnego w danym miejscu. Irygator ten wyposażony jest w zbiornik na wodę, który wystarcza na 90 sekund użytkowania.

pojemnik

Decydując się na produkt Waterpik Complete Care 9.0, zyskujemy bogaty wybór końcówek zamiennych do irygatora, dzięki czemu możemy dostosować urządzenie do aktualnych potrzeb. Zestaw zawiera dwie podstawowe końcówki do klasycznej irygacji, ale również końcówkę do irygacji dziąsłowej oraz dwie specjalistyczne końcówki: do czyszczenia aparatów ortodontycznych oraz do czyszczenia implantów, mostów i koron. Aby zaś ułatwić ochronę przed zabrudzeniem nieużywanych części, producent zdecydował się na dodanie do zestawu specjalnego funkcjonalnego etui do ich przechowywania.

 

Szczoteczka soniczna w zestawie Waterpik Complete Care 9.0

Szczoteczka soniczna, w którą wyposażone jest to urządzenie, jest wyjątkowo funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Odznacza się oryginalnym designem oraz nowoczesnym napędem, dzięki czemu korzystanie z niej jest przyjemne, proste i komfortowe. Produkt ten ma aż trzy tryby pracy: CLEAN – do zwykłego szczotkowania, WHITE – który pozwala na jeszcze skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń z jamy ustnej i poprawę kolorytu zębów, oraz MASSAGE – służący do masowania dziąseł. Dla wygody użytkownika został w niej zamontowany również timer, pomagający w odmierzaniu czasu szczotkowania, oraz wskaźnik ładowania, dzięki któremu można kontrolować poziom naładowania akumulatora. Do szczoteczki dołączone są dwie końcówki wymienne, etui na nie oraz futerał służący do przechowywania całej szczoteczki.

końcówki

To idealne urządzenie dla wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość sprzętu i komfort korzystania z niego oraz chcą w kompleksowy sposób zadbać o higienę jamy ustnej. Wybierając ten nowoczesny produkt marki WATERPIK, która jest wiodącą na rynku marką, jeśli chodzi o produkcję irygatorów, zyskujemy pewność, że nasze zęby będą zadbane, piękne i przede wszystkim zdrowe.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób korzystać z zestawu Waterpik Complete Care 9.0, zachęcamy do zapoznania się z filmikiem instruktażowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *