Irygatory i szczoteczki

Irygator Waterpik WP-70 Rodzinny – specyfikacja

Irygator stomatologiczny często kojarzy nam się podobnie jak szczoteczka. Jest przeznaczony do dbania o higienę jamy ustnej, więc nie może korzystać z niego więcej niż jedna osoba. Nic bardziej mylnego! Producent irygatorów Waterpik przygotował model, który świetnie sprawdzi się dla całej rodziny.

 

Dzisiaj z jednego, tego samego irygatora, może korzystać kilkoro członków rodziny. Wszystko za sprawą wymiennych końcówek. Do zestawu dołączono trzy wymienne standardowe końcówki JT-70. Dzięki temu z tego samego urządzenia może korzystać mama, tata i dziecko czy inni członkowie rodziny, w dowolnych konfiguracjach. Oprócz tego irygator zawiera również końcówkę przeznaczoną do czyszczenia języka.

 

Dlaczego czyszczenie języka jest tak ważne?

Okazuje się, że samo mycie zębów nie wystarcza. Niewiele osób wie, że grzbiet języka to jedno z głównych siedlisk drobnoustrojów w jamie ustnej. Staje się więc też źródłem ich rozsiewania, zwłaszcza wtedy, gdy pokryty jest nalotem. Badania metodą mikroskopii elektronowej skaningowej wykazały, że wypustki brodawek nitkowatych, które pokrywają grzbiet języka, otacza gruba warstwa płytki bakteryjnej. Potwierdza to, jak ważne jest regularne czyszczenie języka. Z myślą o tym przygotowano właśnie końcówkę do irygatorów, która umożliwia czyszczenie języka.

 

Irygator Waterpik WP-70 Rodzinny / 399,00 zł
Irygator Waterpik WP-70 Rodzinny / 399,00 zł

 

Co jeszcze cechuje model WP-70?

  • ciśnienie wynieść może maksymalnie 8 barów,
  • pojemność zbiornika to 1000 ml,
  • urządzenie posiada funkcję masażu dziąseł,
  • sprzęt ma możliwość chwilowego zatrzymania wypływu wody na rączce,
  • irygator został objęty dwuletnim okresem gwarancji.

 

Wszystkich, którzy zainteresowani są zakupem naszych produktów lub chcieliby dowiedzieć się szczegółów na temat irygatorów, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.polkardbis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *