Irygatory i szczoteczki

Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci – specyfikacja

Powiększający się zgryz, wyżynanie stałych zębów, pierwszy stały aparat ortodontyczny. Dorastanie nie jest rzeczą łatwą z wielu względów, a pojawianie się zębów stałych i konieczność szczególnego dbania o nie jest jedną z nich. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Klientów, firma Waterpik przygotowała specjalny irygator NANO WP-260 E dla dzieci.

 

Dlaczego dla dzieci?

Irygator NANO WP-260 E posiada dwie wymienne końcówki, a dodatkowo motywy dekoracyjne. W zestawie znajduje się 20 samoprzylepnych naklejek – zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Na uwagę zasługuje sam kolor sprzętu – o ile większość produktów Waterpik jest w czarna, biała lub niebieska, tak ten model ma barwę zieloną. Zachęca ona do używania przez najmłodszych – na pewno chętniej sięgną po niego niż po taki sam sprzęt w kolorze czarnym.

 

Naklejki – klucz do sukcesu

Warto również przyjrzeć się rozmiarowi irygatora NANO WP-260 E. Jego poszczególne części zostały zaprojektowane tak, aby idealnie mieściły się w dłoniach kilkulatka. Przełączniki są niewielkie, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Wspomniane już naklejki mogą być dobrą zachętą do używania irygatora na początku – za każde wyczyszczenie nim zębów dziecko otrzymuje jedną nalepkę – do przyklejenia na urządzeniu lub w dowolnym miejscu – na zeszycie, plecaku czy nad łóżkiem. To dobry sposób, by zachęcić dziecko do korzystania z irygatora. Nie wiedzieć czemu maluchy uwielbiają przyklejanie kolorowych obrazków jak nic innego.

 

 

Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci / 369,00 zł
Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci / 369,00 zł

 

Z technicznego punktu widzenia

Irygator NANO WP-260 E posiada płynną, 3 stopnową kontrolę ciśnienia. Pojemność zbiornika wystarcza na ponad minutę mycia. Tyle wystarczy, by dobrze wyczyścić jamę ustną. Zbiornik nadaje się do odwrócenia do góry dnem, co pozwala wygodnie przechowywać urządzenie nawet w niewielkiej kuchni. Irygator objęty jest dwuletnią gwarancją. Do kompletu dołączone są dwie unikatowe końcówki: JT-100 standardowa i OD-100 ortodontyczna. Dzięki niej irygator jest dobrą pomocą w dbaniu o higienę jamy ustnej młodych pacjentów ortodontycznych.

 

Po irygator NANO WP-260 E oraz inne sprzęty od Waterpik serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na www.polkardbis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *