Higiena jamy ustnej,  Irygatory i szczoteczki

Irygator ze szczoteczką soniczną – dlaczego ten wybór się opłaca?

Wszyscy wiemy, jak ważna jest właściwa higiena jamy ustnej. Dzięki dbałości o zęby i dziąsła możemy cieszyć się białym, pięknym uśmiechem, uniknąć nieświeżego oddechu i próchnicy. Jednak zwykle szczotkowanie zębów nie usuwa wszystkich bakterii i resztek jedzenia, zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc między zębami. Dlatego coraz częściej wybieraną opcją jest szczoteczka soniczna, która czyści dużo dokładniej niż tradycyjne modele. Nawet przy jej używaniu konieczne jest jednak dodatkowe czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Warto więc zdecydować się na urządzenie, które pozwoli nam kompleksowo zadbać o higienę jamy ustnej – irygator ze szczoteczką soniczną.

Dlaczego warto używać irygatora i szczoteczki?

Irygator ze szczoteczką soniczną to sprzęt, dzięki któremu możemy możemy szczotkować i nitkować zęby, ale też masować dziąsła oraz czyścić korony, implanty i mosty. Szczoteczka soniczna skutecznie usunie gromadzącą się na szkliwie płytkę nazębną i sprawi, że uśmiech stanie się bielszy i piękniejszy. Poprawi też kondycję dziąseł, które po masażu staną się lepiej ukrwione i zdrowsze. Irygator zaś skutecznie oczyści miejsca trudno dostępne, takie jak przestrzenie międzyzębowe czy miejsca poniżej linii dziąseł. Jeśli zaś zdecydujemy się na urządzenie łączące te dwa sprzęty dodatkowo zaoszczędzimy miejsce w łazience i gniazdka elektryczne.

WP-861 Irygator ze szczoteczką soniczną WaterPik Complet Care 5.0 / 659,00 zł
WP-861 Irygator ze szczoteczką soniczną WaterPik Complet Care 5.0 / 659,00 zł

Jaki sprzęt wybrać?

Jeśli decydujemy się na irygator ze szczoteczką soniczną, warto postawić na model sprawdzonej marki, która cieszy się zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie. Doskonale sprawdzi się chociażby Irygator ze szczoteczką soniczną WaterPik Complet Care 5.0. Ten sprzęt łączy w sobie technologię Irygatora Water Flosser i Szczoteczki Sonicznej. Jest on niezwykle skuteczny – już po kilku sekundach usuwa ponad 90% szkodliwej płytki nazębnej. Jest to wynik o 50% lepszy niż przy czyszczeniu zębów tradycyjną nicią dentystyczną. Jest też niezastąpiony przy oczyszczaniu jamy ustnej w przypadku leczenia ortodontycznego – doskonale potrafi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc przy aparacie i usunąć z nich resztki jedzenia oraz zalegające bakterie. Pomaga także w walce z halitozą – chorobą, która objawia się przykrym zapachem z ust.

Funkcje urządzenia

Irygator z tego zestawu ma aż pięć końcówek – do klasycznej irygacji, irygacji poddziąsłowej, czyszczenia aparatu ortodontycznego oraz implantów, mostów i koron, dzięki czemu pozwala skutecznie usunąć różnego rodzaju zabrudzenia. Ma on zbiornik na wodę, który wystarcza na 90 sekund pracy oraz wygodny przycisk włączania i wyłączania wody umieszczony na rękojeści. Pozwala też na bardzo precyzyjną kontrolę ciśnienia – ma aż 10 stopni regulacji!

Szczoteczka soniczna w tym urządzeniu ma aż trzy tryby pracy, dlatego pozwala na swobodny dobór trybu do aktualnych potrzeb. Możemy zdecydować się na opcję CLEAN – czyli tradycyjne szczotkowanie, WHITE – wybielanie zębów – lub MASSAGE, dzięki któremu poprawimy ukrwienie dziąseł. Ma wbudowany zegar, co znacznie ułatwia mierzenie czasu szczotkowania. Do zestawu dołączony jest też pojemnik, w którym możemy przechowywać końcówki wymienne oraz etui na szczoteczkę.

Irygator ze szczoteczką soniczną to świetna opcja dla wszystkich osób, które szukają urządzenia pozwalającego na skuteczne i szybkie oczyszczenie jamy ustnej oraz cenią sobie wygodę. Jest też idealne dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie zębów, jednak mają małą łazienkę, która nie pozwala na swobodne przechowywanie aż dwóch urządzeń. Może i u Was się sprawdzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *