Higiena jamy ustnej

Pięć sposobów na bielszy uśmiech!

Czy wiesz, że plamy prędzej pojawiają się na zębach, kiedy ich nie szczotkujesz? O plamy na zębach znacznie łatwiej w momencie, gdy nie zadbamy o to, by nasze zęby były czyste. Naucz się chronić zęby przed przebarwieniami poprzez tych pięć prostych metod, które pozwolą w naturalny sposób je wybielić.

 

Co zrobić, aby zęby były naturalnie białe?

Choć barwa naszych zębów w dużej mierze zapisana jest w genach, to możemy poniekąd wpłynąć na jej stan. Jak to zrobić? Podajemy kilka sposobów:

  1. Pij napoje przez słomkę. Wiele napojów może przebarwić Twoje zęby lub sprawić, że pojawią się na nich plamy. Dzięki słomce napój trafi prosto do gardła.
  1. Myj zęby po posiłkach. Szczoteczka soniczna w naturalny sposób wybiela zęby i usuwa plamy. Ultra wysoka prędkość włosia w szczoteczce zapewnia skuteczne usunięcie płytki nazębnej, jednocześnie będąc delikatną dla zębów i dziąseł.
  1. Żuj gumę bez cukru. Jeśli nie masz możliwości, aby wyczyścić zęby po każdym posiłku, sięgnij po gumę. W porozumieniu z Amerykańskim Stowarzyszeniem Stomatologicznym, żucie gumy bez cukru, dziąsła zwiększają przepływ śliny, która pozwala pozbyć się resztek jedzenia z jamy ustnej.
  1. Czyść zęby nicią dentystyczną, aby usunąć osad nazębny. Gdy płytka nazębna staje się coraz twardsza, przeradza się w kamień nazębny, a zęby stają się żółte. Nitkowanie zębów pozwoli usunąć płytkę nazębną oraz w naturalny sposób wybieli zęby.
  1. Uważaj na leczenie na własną rękę! Nadużywanie niektórych wybielaczy, dostępnych bez recepty, mogą tak naprawdę przebarwić Twoje zęby.

 

Zyskaj bielszy, zdrowszy uśmiech!

Wiesz, że szczotkowanie zębów i czyszczenie ich nicią dentystyczną jest ważne, jeśli chcemy uzyskać piękny, zdrowy uśmiech. Technologie irygatora stomatologicznego Waterpik® Complete Carecombines i szczoteczki sonicznej od Waterpik to sprawdzone i wygodne produkty.

To świetny sposób, aby naturalnie wybielić zęby! Spróbuj!

 

Wszystkie osoby zainteresowane kupnem produktów firmy Waterpik serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na www.polkardbis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *