Szczoteczka soniczna

Średnia ocena: 4.9

Na podstawie 11 ocen


Szczoteczka soniczna - skuteczne usuwanie płytki nazębnej i masowanie dziąseł

Szczoteczka soniczna firmy Waterpik to wysokiej jakości urządzenie do higieny jamy ustnej. Umożliwia skuteczne i bardzo delikatnie usuwanie płytki nazębnej oraz osadów, nie podrażniając przy tym dziąseł. Dodatkowo, masuje ona dziąsła poprawiając ich krążenie. Stosowanie szczoteczki sonicznej daje niesamowite efekty zdrowych, białych i idealnie oczyszczonych zębów. Jej obsługa jest niezwykle łatwa, dlatego może jej używać każdy, niezależnie od wieku.

Dobre szczoteczki soniczne polecane są przez stomatologów

Dobra szczoteczka soniczna jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż zakup zwykłej szczoteczki elektrycznej. Jej główka porusza się wykorzystując metodę wibracji, dzięki czemu skutecznie usuwa także bakterie oraz inne zanieczyszczenia znajdujące się nie tylko między zębami, ale również pod językiem. Dzięki jej regularnemu używaniu zęby wyglądają jak po profesjonalnym oczyszczaniu. Pod kątem skuteczności, szczoteczka ta jest jedną z najlepszych na rynku, dlatego też polecana jest przez większość stomatologów.

Profesjonalne szczoteczki soniczne

Dobre szczoteczki soniczne umożliwiają również masowanie dziąseł, które ma zbawienny wpływ na ich kondycję. Poprawia ich zdrowie oraz stymuluje krążenie krwi, wypierając płytkę nazębną znajdującą się na linii dziąseł. Znaczna część osób używająca szczoteczek sonicznych zauważyła poprawę wyglądu oraz zdrowia dziąseł w krótkim czasie ich użytkowania. Mycie zębów z ich wykorzystaniem pozytywnie wpływa na ogólny stan zdrowia. Skutecznie i szybko usuwa płytkę nazębną, której obecność może zwiększać ryzyko występowania cukrzycy lub zawału. Szczoteczki soniczne są najbardziej skutecznym rozwiązaniem na rynku, pomagającym utrzymać właściwą higienę jamy ustnej oraz dziąseł. Używając szczoteczki sonicznej nie trzeba dociskać jej bezpośrednio do zębów, dzięki czemu jej użytkownicy nie ryzykują uszkodzeniem dziąseł. Z tego powodu jest ona szczególnie polecana osobom, które zmagają się z nadwrażliwością zębów oraz dziąseł. Jeżeli również Państwo poszukują dobrych szczoteczek sonicznych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania