Zasady wysyłki towarów

1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym Polkard Bis Sp. z o.o. realizowane są na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.
3. Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej i wynosi on 25 zł za przesyłkę za pobraniem oraz 18 zł za przedpłatę.
4. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie prze firmę Polkard Bis Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.
6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".

Dokumenty do pobrania:

Koszty wysyłki

  • Kurier GLS - pobranie - 25 zł
  • Kurier GLS - przedpłata - 22zł
  • Kurier Inpost - pobranie - 21zł
  • Kurier Inpost - przedpłata - 17zł
  • Paczkomat Inpost - przedpłata - 15zł
  • Paczkomat Inpost - pobranie - 21zł
  • Odbiór osobisty Olsztyn ul. Marka Kotańskiego 2
  • Odbiór osobisty Gdańsk ul. Leśmiana 3/U11
Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszego serwisu internetowego przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO). Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności.