Zasady wysyłki towarów

1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym Polkard Bis Sp. z o.o. realizowane są na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 2 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.

3. Koszt dostawy określa cennik i jest on podany poniżej.

4. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie prze firmę PolkardBis Sp. z o.o. danych osobowych, zawartych w zamówieniu zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".

Koszty wysyłki:

Kurier GLS - pobranie - 25 zł

Kurier GLS - przedpłata - 22zł

Kurier Inpost - pobranie - 21zł

Kurier Inpost - przedpłata - 17zł

Paczkomat Inpost - przedpłata - 15zł

Paczkomat Inpost - pobranie - 21zł

Odbiór osobisty Olsztyn ul. Marka Kotańskiego 2

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszego serwisu internetowego przetwarzamy Twój adres IP, pliki Cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO). Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności.