Zasady wysyłki towarów

1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym Polkard Bis Sp. z o.o. realizowane są na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.
3. Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej i wynosi on 25 zł za przesyłkę za pobraniem oraz 18 zł za przedpłatę.
4. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie prze firmę Polkard Bis Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.
6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".

Koszty wysyłki

  • Kurier GLS - pobranie - 25 zł
  • Kurier GLS - przedpłata - 18 zł
  • Kurier Inpost - pobranie - 15 zł
  • Kurier Inpost - przedpłata - 13 zł
Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania