Irygatory i szczoteczki

Najlepsze prezenty pod choinkę od Waterpik!

Idą święta. Sprzątanie, mycie okien, gotowanie barszczu, lepienie uszek, ubieranie choinki. Wymieniać można by bez końca. Bez czego jeszcze nie wyobrażamy sobie świąt? Oczywiście bez prezentów! Każdy z nas chce znaleźć coś dla siebie pod choinką. Brakuje Ci pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla najbliższych? Waterpik przychodzi więc z pomocą. Zobacz, co będzie idealnym prezentem na święta dla rodziny!

 

  1. Irygator

To może być prezent tak dla jednego członka rodziny, jak i dla wszystkich. Wszystko zależy od modelu, który wybierzemy. Waterpik przygotował sprzęty, które dzięki wymiennym końcówkom mogą posłużyć całej rodzinie. Dla dziadków, o których wiemy, że mają założone korony, warto wybrać model z końcówką do czyszczenia koron, mostów i implantów. Takim modelem jest na przykład irygator Waterpik NANO WP-250 E. Z kolei bratanicy z podstawówki, która nosi stały aparat ortodontyczny, możemy sprezentować irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci – zaprojektowany z myślą o dzieciach, które będą go chwytać do niewielkich rączek. Taki prezent na pewno się sprawdzi.

 

Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci / 369,00 zł
Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci / 369,00 zł

 

2. Flosser

Flosser to urządzenie służące do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Najlepiej podarować od razu w zestawie z kompletem 15 igieł wybielających.

 

Flosser Waterpik FLW-220 / 139,00 zł
Flosser Waterpik FLW-220 / 139,00 zł

 

3. Szczoteczka soniczna

Potrafi wiele więcej niż standardowa szczoteczka do zębów. Dokładnie usuwa osady z powierzchni zębów i delikatnie masuje dziąsła, poprawiając ich krążenie. Waterpik proponuje kilka modeli. Jednym z nich jest Waterpik SR-3000E2 Sensonic Professional PLUS. Posiada 2 prędkości pracy -szybszy do usuwania płytki nazębnej i wolniejsza prędkość służy dla delikatnego czyszczenia i      masażu dziąseł. Jest o 25% szybsza niż inne szczoteczki soniczne.

 

Szczoteczka soniczna Waterpik Sensonic Professional / 539,00 zł
Szczoteczka soniczna Waterpik Sensonic Professional / 539,00 zł

 

Zostawianie prezentów pod choinką to piękny zwyczaj – a ile radości sprawia! Waterpik chętnie pomoże świątecznych przygotowaniach – możesz zamówić prezent, a przyjedzie on pod Twoje drzwi! Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *