Irygatory i szczoteczki

Szczoteczka do zębów Waterpik Nano-Sonic – specyfikacja

Nasze produkty to przede wszystkim irygatory. To o nich piszemy na naszym blogu zdecydowanie najczęściej. Dziś, w nawiązaniu do modelu WP-700, do którego dołączona została szczoteczka soniczna, postanowiliśmy napisać właśnie o niej. Przedstawiamy Wam szczoteczkę Waterpik® Nano-Sonic®.

 

Idealna dla każdego 

Szczoteczka Nano-Sonic posiada zwarty, ergonomiczny kształt uchwytu. Pracując, może wykonać nawet 16 tysięcy delikatnych drgań na minutę.

Warto zwrócić uwagę na unikalne, bardzo miękkie, zaokrąglone na końcach włókna szczoteczki. Pozwalają one skutecznie oczyścić płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach. Ta kompaktowa szczoteczka soniczna pozwala usunąć nawet 99,9% osadu nazębnego. Oprócz tego masuje ona dziąsła i stymuluje ich ukrwienie. Końcówki są średnio miękkie, mają zaokrąglone końcówki włosia, (do szczoteczki dołączona jest końcówka ATB-2AB). Dzięki temu tak skutecznie czyszczą zęby z płytki bakteryjnej z trudno dostępnych miejsc. Końcówkę powinno się wymieniać co 3 miesiące. Szczoteczka jest ładowana na baterię – zawiera wymienną baterię AAA.

 

SZCZOTECZKA NANO-SONIC / 89 zł
SZCZOTECZKA NANO-SONIC / 89 zł

 

Osobno i w zestawie

Szczoteczkę Nano-Sonic można kupić w naszym sklepie osobno, ale także w zestawie, razem z irygatorem WP-700. Po ten i inne irygatory, a także szczoteczki soniczne i wszelkie akcesoria do higieny jamy ustnej, zapraszamy na www.polkardbis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *