Irygatory i szczoteczki

Jak działa Waterpik?

Zastanawiasz się czasem, jak to możliwe, by czyścić zęby samą wodą? Dziś zobrazujemy Wam to i przedstawimy krótką instrukcję. Czyszczenie tylko wodą? Tak!

 

Przerwy pomiędzy ziarnami kukurydzy na filmie są jak Twoje zęby. Prawdopodobnie czyścisz je regularnie. Ale czy wiesz, jak wiele zostaje w przestrzeniach międzyzębowych?

 

 

Jak pokazano na filmie, irygator Waterpik dociera do miejsc, do których nie dotrze zwyczajna szczoteczka do zębów. Czyści przestrzenie pomiędzy zębami i poniżej linii dziąseł.

 

Działają pulsacje i ciśnienie wody

A więc jak dokładnie działa irygator Waterpik? Siłę czyszczenia stanowi tu połączenie ciśnienia wody i pulsacji. Kiedy kierujesz strumień wody przez końcówkę na swoją linię dziąseł i pomiędzy zęby, połączenie ciśnienia i pulsacji zawsze wymiata szkodliwą płytkę nazębną i resztki jedzenia. Badania wykazały, że pulsowanie wody czyści zęby lepiej niż poddanie ich jedynie samemu strumieniowi wody. Poziom ciśnienia możesz ustawić według własnych upodobań, od łagodnego do maksymalnej siły.

 

Prostsze niż nitkowanie

Jak pokazaliśmy na filmie, samo szczotkowanie pozwala wyczyścić jedynie powierzchnię zęba. Nie dostaniesz się nią niestety między zęby lub poniżej linii dziąseł. I właśnie dlatego tak wielu dentystów zachęca do czyszczenia ich każdego dnia. Większość z nas nie używa jednak nici dentystycznych lub robi to nieprawidłowo. Irygator Waterpik jest wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu niż specjalne nici. A w dodatku klinicznie udowodniono ich większą skuteczność!

 

puhhha, fotolia.com, #118631121
puhhha, fotolia.com, #118631121

 

Zyskaj niewiarygodnie czystą i świeżą jamę ustną!

Teraz, gdy wiesz już, jak świetnie irygator Waterpik zadziałał na kolbie kukurydzy, wyobraź sobie, że w taki sam sposób pomoże Ci wyczyścić zęby, nawet po wcześniejszym ich wyszczotkowaniu. Używanie irygatora jest łatwe, szybkie i daje dobre efekty każdemu, kto chcem mieć czystszą i świeższą jamę ustną. Zakochasz się w świeżości, jaką daje irygator!

 

Aby dowiedzieć się więcej i poznać nasze produkty, odwiedź nas na www.polkardbis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *