Higiena jamy ustnej

Higiena jamy ustnej na wakacjach – o irygatorach podróżnych

Nareszcie nadszedł czas upragnionego urlopu. Pakujemy walizki, do których wkładamy niezbędne ubrania, kosmetyki, ulubioną książkę i dokumenty. Nie zapominamy również o środkach czystości — wszak podczas wakacji nikt nie zwalnia nas z dbania o higienę. Również jamy ustnej. Dlatego właśnie dziś chcemy napisać kilka słów na temat irygatorów, które możecie zabrać ze sobą na wczasy.

 

 

Na wakacjach wszystko traktujemy mniej poważnie. Nie dbamy o dietę tak, jak przez cały rok, pozwalamy sobie na więcej snu, więcej śmiechu, więcej tańca, więcej słońca i więcej alkoholu. Niestety, pozwalamy sobie w ten sposób również na mniej dbałości o nasze zęby. A taki tydzień bez sumiennego szczotkowania i nitkowania zębów może poskutkować szybkim rozwojem próchnicy. Na szczęście Waterpik przewidział i takie sytuacje. Przygotował modele irygatorów, które można bez trudu spakować do walizki i zabrać ze sobą na wakacje.

 

Które irygatory Waterpik nadają się do spakowania do walizki?

Wspomniane modele to WP-450 i WP-462. Oba są bezprzewodowe, dzięki czemu można korzystać z nich nawet podczas pobytu na polu namiotowym.

WP-462 I WP-450 posiadają dwustopniową regulację ciśnienia: 1-dla wrażliwych dziąseł, a 2-do głębokiego czyszczenia. Oprócz tego zbiornik z wodą można napełnić bez zdejmowania go z urządzenia. Sprzęt ma również praktyczną ładowarkę sieciową. Jedno załadowanie akumulatorów powinno wystarczyć na około tydzień używania sprzętu, więc nie trzeba ładować irygatora w czasie pobytu na wakacjach. Jednak przenośny irygator to także i mniejsza pojemność zbiornika — wynosi ona 120 ml.

 

Przypomnijmy, że irygatory Waterpik są klinicznie sprawdzone i w 93% skuteczniejsze od nici dentystycznej w czyszczeniu oraz w profilaktyce zapalenia dziąseł. Usuwają one bakterie ukryte głęboko pomiędzy zębami i poniżej dziąseł, czyli w tych miejscach, w których czyszczenie nicią dentystyczną staje się niemożliwe. Dodatkowo podczas używania irygatorów dziąsła są masowane i pobudzane. Szczerze polecamy korzystanie z produktów Waterpik. Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą dostępnych urządzeń, zapraszamy na naszą stronę www.polkardbis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *