Irygatory i szczoteczki

Zadbaj o bliskich – świąteczne prezenty od Waterpik

Święta zbliżają się już wielkimi krokami, najwyższy więc czas pomyśleć o prezentach gwiazdkowych dla bliskich. Zamiast kolejnej pary skarpetek, czy świątecznej piżamy, być może warto podarować coś, co nie tylko sprawi radość, ale pomoże także zadbać o zdrowie całej rodziny. Zobacz idealne prezenty na święta od Waterpik!

 

1. Zestaw dla rodziny: szczoteczka + irygator

Zestawy Waterpik, które składają się ze szczoteczki sonicznej i irygatora to doskonały prezent dla całej rodziny. Dzięki dużej regulacji ciśnienia mogą z nich korzystać także dzieci, a wymienne końcówki sprawiają, że jedno urządzenie doskonale będzie służyć kilku osobom. Czy można lepiej wyrazić swoją troskę o bliskie nam osoby, niż podarunek, który zadba o ich zdrowie?

 

WP-950 Complet Care Irygator ze Szczoteczką soniczną / 759,00 zł
WP-950 Complet Care Irygator ze Szczoteczką soniczną / 759,00 zł

 

W naszym sklepie Polkardbis znaleźć można kilka propozycji zestawów Waterpik, w różnych wariantach cenowych. Jednym z naszych najnowszych modeli jest zestaw WP-950, którego specyfikację możecie znaleźć już w jednym z naszych poprzednich wpisów.

 .

2. Irygator bezprzewodowy – dla tych, którzy dużo podróżują

Irygator bezprzewodowy to doskonały prezent dla młodych, którzy często podróżują i żyją szybko. Z irygatora bezprzewodowego, na przykład modelu WP-560, można korzystać pod prysznicem, dzięki czemu oszczędzamy czas, a niewielki rozmiar gwarantuje, że zmieści się nawet w niewielkiej łazience.

 

WP-560 Bezprzewodowy zaawansowany irygator WaterPik / 559,00 zł
WP-560 Bezprzewodowy zaawansowany irygator WaterPik / 559,00 zł

 

 

3. Irygator dla dzieci – dobre nawyki do małego

Im wcześniej wprowadzimy dobre nawyki w codziennej higienie jamy ustnej, tym lepiej dla zdrowia zębów naszych dzieci. Irygator dla dzieci Waterpik WP-260 swoim rozmiarem idealnie pasuje do dziecięcej dłoni, a dołączone do niego kolorowe naklejki zmienią czyszczenie zębów w dobrą zabawę!

 

Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci / 389,00 zł
Irygator Waterpik NANO WP-260 E dla dzieci / 389,00 zł

 

Irygator Waterpik to także doskonały prezent dla nastolatków, szczególnie tych w trakcie leczenia ortodontycznego. Takie urządzenie ułatwi codzienne czyszczenie zębów i sprawi, że po zdjęciu aparatu każdy będzie mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.

 

4. Wymienne końcówki – dla tych, którzy już mają irygator i szczoteczkę

A co jeśli już podarowaliśmy naszym bliskim urządzenia do higieny jamy ustnej Waterpik? Dodatkowe wymienne końcówki, na przykład do szczoteczki sonicznej, będą doskonałym dodatkiem do każdego prezentu! Pamiętajmy, że końcówki należy wymieniać co 3 miesiące, więc taki drobiazg zawsze się przyda!

 

 

WP_Ultra_Dutch_04

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *