• Obniżka
Waterpik WP-100
Waterpik WP-100

WP-100E ULTRA Irygator Waterpik

W magazynie
295,00 zł 349,00 zł -54,00 zł
Brutto

WP-100 Irygator ULTRA z pokrywą i siedmioma końcówkami.

W zestawie 

2końcówki standardowe (JT-100)

1 końcówka ortodontyczna (OD-100)

1 końcówka poddziąsłowa do czysczenia kieszonek przyzębnych (PP-100)

1 końcówka do koron mostów implantow (PS-100)

1 końcówka szczoteczka do użycia ogólnego (TB-100)

1 końcówka do czyszczenia języka (TC-100)

Instrukcja obsługi Waterpik WP-100

JAK UŻYWAĆ IRYGATORA

Średnia ocena: 4.6

Na podstawie 28 ocen

Waterpik WP 100 - specyfikacja

Waterpik WP-100E ULTRA to nowoczesny irygator w 93% skuteczniejszy w profilaktyce zapalenia dziąseł od tradycyjnych metod czyszczenia nitką dentystyczną. Badania naukowe dowiodły że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło w 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł.
Zdrowsze dziąsła już po 14 dniach. Irygator waterpik wp 100 usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie daje rezultatów.
Masuje dziąsła, nadając w efekcie ich silny i zdrowy wygląd.
 

  •     Idealny do czyszczenia wokół stałych aparatów ortodontycznych, dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki.
  •     10 stopni regulacji ciśnienia (od 5 do 90 Psi)
  •     Zbiornik z pokrywą ułatwia utrzymać go w czystości i przechowywać załączone akcesoria.
  •     Dwa lata gwaracji

WP-100 Waterpik ultra to nowoczesny irygator w 93% skuteczniejszy w profilaktyce zapalenia dziąseł w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia nitką dentystyczną. Badania naukowe dowiodły że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło znaczące obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł. Usuwa on bakterie znajdujące się głęboko między zębami oraz poniżej linii dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie daje wystarczających rezultatów. Dodatkowo, masuje dziąsła, wpływając na ich piękny i zdrowy wygląd.

Waterpik WP 100 doskonale nadaje się do czyszczenia aparatów ortodontycznych. Dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki dociera tam, gdzie nie ma możliwości dotarcia zwykła szczoteczka do zębów, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz szkodliwe bakterie. Posiada aż 10 stopni regulacji ciśnienia (od 5 do 90 Psi), nowy, elegancki wygląd oraz zbiornik z pokrywą ułatwiający utrzymywanie go w czystości. Każdy irygator jest niezwykle skuteczny i posiada aż 2 lata gwarancji.

WP-100 – irygator od Waterpika, to doskonała inwestycja

Irygatory WP-100 Waterpik wykorzystywane są do codziennych zabiegów czyszczących jamę ustną. Urządzenie to przypomina powszechnie znaną elektryczną szczoteczkę do zębów, jednak zamiast standardowej główki z włosiem, wyposażone jest w specjalną dyszę, która wystrzeliwuje strumień wody. Irygatory są więc niezwykle wygodne oraz łatwe w obsłudze, dlatego też polecane są osobom w każdym wieku. Strumień wody doskonale oczyszcza zęby ze szkodliwej płytki nazębnej, gwarantując utrzymanie zębów w dobrej kondycji. Irygator WP 100 jest również w stanie dotrzeć do miejsc, których nie doczyści zwykła szczoteczka oraz nić dentystyczna.

Badania przeprowadzone przez niezależne uniwersytety dowodzą że produkty Waterpik są znacznie bardziej efektywne od tradycyjnych metod utrzymywania higieny jamy ustnej. Skutecznie zmniejszają zapalenie i krwawienie dziąseł, powodując redukcję płytki nazębnej. WP-100 Waterpik to nowy standard w higienie jamy ustnej, który znajduje coraz więcej zwolenników. Jeżeli również i Państwo poszukują profesjonalnych i skutecznych irygatorów dentystycznych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wymiary i Waga

  • Wysokość (z końcówkami/szczoteczką ) : 25.22 cm 
  • Maksymalna Szerokość : 14.22 cm 
  • Max Głębokość : 13.46 cm
  • Waga :  0.671 kgJAK UŻYWAĆ IRYGATORA? 

JAK CZYŚCIĆ IRYGATOR?

 
ILOŚĆ KOŃCÓWEK
7
MAKSYMALNE CIŚNIENIA
10 to 100 PSI ( 0.689 to 6.895 Bar )
FUNKCJA MASAŻU
NIE
WP-100
924 Przedmioty
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania