Irygatory i szczoteczki

Waterpik SF-02 – irygator i szczoteczka soniczna w jednym!

Zastanawiasz się, jak lepiej zadbać o zdrowie i wygląd zębów bez konieczności wydawania dużych sum na kosztowne zabiegi u stomatologa? Wprowadź do swoich codziennych rytuałów trochę nowoczesnej technologii! Szczoteczka soniczna z irygatorem pomoże Ci odkryć nowe możliwości. Zestaw ten sprawi, że Twój oddech stanie się świeższy, zęby będą bielsze, a konieczność regularnego ściągania kamienia odejdzie w niepamięć. Obawiasz się, że nowe urządzenie zajmie dużo miejsca w Twojej łazience? Poznaj nasz wyjątkowy produkt 2 w 1, dzięki któremu skrupulatnie usuniesz płytkę nazębną – bez zagracania przestrzeni! Czytaj dalej!

Szczotkowanie i nitkowanie w jednym!

Na ogół traktujemy je jako osobne zabiegi higieniczne, tak naprawdę są to uzupełniające się czynności, bez których trudno osiągnąć właściwy poziom oczyszczenia jamy ustnej. Szczotkowanie usuwa zalegającą płytkę z wolnych powierzchni zębów, natomiast nitkowanie pozwala na dotarcie do ukrytych powierzchni. Dzięki połączeniu irygatora ze szczoteczką jesteś w stanie wykonać oba zabiegi w jednym czasie, podczas standardowego mycia zębów. Nie musisz poświęcać na to dodatkowego czasu, zmagać się z użyciem nici, wykałaczki, narażając się na krwawienia dziąseł. Wystarczy, że sięgniesz po jedno urządzenie – bez zmieniania końcówek i zajmowania kolejnych gniazdek elektrycznych.

Irygacja zamiast nici – dlaczego warto?

Choć wydaje się, że nitkowanie można wykonać przy użyciu nici i nie ma potrzeby zaopatrywać się w dodatkowe urządzenia, nie jest to prawdą. Irygator ze szczoteczką soniczną dociera w miejsca, których nie doczyści zwykła szczoteczka manualna w połączeniu z nicią, wykałaczką czy prostym flosserem. Za skuteczność odpowiada mechanizm działania tego urządzenia. Oparty on jest na połączeniu działania wody pod ciśnieniem, fal dźwiękowych oraz klasycznego szczotkowania:

  • włókna szczoteczki usuwają zanieczyszczenia z powierzchni zębów,
  • fale dźwiękowe wprawiają w ruch pastę, która łączy się z wodą i śliną, tworząc mikrobąbelki, docierające do trudno dostępnych miejsc,
  • strumień wody pod ciśnieniem dostaje się pod linię dziąseł, do kieszonek oraz przestrzeni międzyzębowych, wymiatając stamtąd resztki pokarmu.

Na proces mycia zębów przy użyciu szczoteczki sonicznej z irygatorem składa się więc kilka zabiegów w jednym.

 

Poznaj niezliczone zalety urządzenia!

Mimo że cena irygatora nie jest niska, należy rozpatrywać ją jako jednorazowy koszt, jaki ponosisz przy zakupie urządzenia. W efekcie oszczędzasz na zabiegach u dentysty, takich jak wybielanie, usuwanie kamienia czy nawet leczenie zębów. Skuteczniejsze czyszczenie to w końcu mniejsza podatność na stany zapalne dziąseł i szkodliwe działanie bakterii. Jakie jeszcze zalety ma irygator ze szczoteczką soniczną 2 w 1? Oto one:

  • dokładnie czyści trudno dostępne miejsca w czasie leczenia ortodontycznego,
  • usuwa płytkę nazębną z mostów i implantów,
  • oczyszcza kieszonki dziąsłowe,
  • zapobiega powstawaniu nieświeżego oddechu,
  • jest wygodny i szybki w użyciu – wystarczą 3 sekundy, by dokładnie usunąć zanieczyszczenia zgromadzone na zębie i w jego okolicy.

Skuteczne i dokładne działanie – mamy na to dowody!

Czy wiesz, że irygator ze szczoteczką soniczną czyści zęby do 50% skuteczniej niż szczotkowanie manualne w połączeniu z nicią? Zbadaliśmy to! W dziale „Warto wiedzieć” poznasz wyniki naszych badań klinicznych, które potwierdzają korzystny wpływ urządzeń Waterpik na zdrowie jamy ustnej.

Zadbaj o higienę jamy ustnej!

Zdrowe zęby to nie tylko piękny uśmiech! Doceń komfort gryzienia bez nawracającego bólu dziąseł. Dzięki regularnemu usuwaniu płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc jesteś mniej narażony na powtarzające się stany zapalne, a Twój oddech staje się świeży. Tylko jedno urządzenie – szczoteczka soniczna z irygatorem – wystarczy, by każdego dnia robić dla swojego zdrowia trochę więcej. Przekonaj się, jak szybkie, wygodne i skuteczne może być mycie zębów. Zadbaj o higienę z Waterpik!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *