Irygatory i szczoteczki

Rodzaje irygatorów – poznaj dostępne na rynku urządzenia

Nowe technologie nie omijają dziedziny stomatologii! Dzięki nim możesz przeprowadzać w domu zabiegi higieniczne, które pomogą uchronić się przed kosztownym leczeniem. Z pomocą irygatora Waterpik ograniczysz potrzebę usuwania kamienia, samodzielnie przeprowadzisz proces wybielający i zniwelujesz objawy halitozy. Zastanawiasz się, czy jego cena jest adekwatna do uzyskanych korzyści? A może nie wiesz, który model wybrać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co zyskasz, gdy zdecydujesz się na to urządzenie!

Dlaczego warto postawić na dobry irygator do zębów?

  • Skuteczniej radzi sobie z płytką nazębną niż nić dentystyczna oraz potrafi oczyścić inne trudno dostępne miejsca.
  • Jeśli dokuczają Ci infekcje skupione wokół kieszonek przy zębach oraz zalegający osad na linii dziąseł, koniecznie zaopatrz się w to urządzenie. Przyda Ci się również, gdy masz korony lub mosty – dokładnie usunie z nich resztki pokarmu i zapobiegnie nieświeżemu oddechowi.
  • Irygator do zębów to także remedium na trudności z myciem elementów aparatów ortodontycznych.

Dowiedz się, spośród jakich urządzeń możesz wybierać i zdecyduj się na to, które najlepiej do Ciebie pasuje!

Typy irygatorów do zębów

Szukasz urządzenia, które pomoże Ci w codziennej pielęgnacji jamy ustnej? A może potrzebujesz takiego, które nie zajmie wiele miejsca w łazience, a nawet zmieści się do torebki czy plecaka? Twoje zęby w końcu wymagają wsparcia w higienie nie tylko w domu. Poszczególne modele irygatorów do zębów różnią się od siebie tak, byś mógł dobrać ten właściwy. Zobacz, które z nich Ci polecamy!

Irygator stacjonarny

Klasyczny irygator do zębów, który możesz użytkować wspólnie z pozostałymi domownikami. Wystarczy, że sięgniesz po wymienne końcówki! Już po dwóch tygodniach zauważysz poprawę kondycji dziąseł, a po 28 dniach zmniejszy się liczba krwawień i stanów zapalnych. W tym celu należy przeprowadzać irygację przynajmniej raz dziennie.

Jeśli chcesz oszczędzić więcej miejsca, sięgnij po irygator ze szczoteczką soniczną. Do jednego pojemnika podpięte są dwa urządzenia, co sprawia, że nie musisz inwestować w osobne produkty. Minimalistom polecamy także szczoteczkę z irygatorem 2 w 1. Miejsca w łazience na pewno Ci nie zabraknie!

Irygator bezprzewodowy

Flosser, który możesz zabrać ze sobą w podróż to już nie mały, ręczny czyścik. Kompletne urządzenie w podręcznej formie ma zbiornik zlokalizowany wewnątrz uchwytu. Jego pojemność wystarcza na 45 sekund zabiegu. Irygator bezprzewodowy zabierzesz ze sobą do torby czy plecaka i wyruszysz na podbój świata – a przynajmniej lokalnych knajpek. Nie stresuj się pokarmem zalegającym między zębami lub resztkami na aparacie ortodontycznym. Ciesz się beztroską i swobodą podróżowania, a przede wszystkim świeżym oddechem.

Irygator wybielający

Czy wiesz, że przy okazji codziennych zabiegów higienicznych możesz poprawić kolor swoich zębów? Rozjaśniaj uśmiech wraz z irygatorem wybielającym Waterpik. Ma on specjalne miejsce na tabletkę, która podczas irygacji rozpuszcza się w wodzie, i tworzy aktywnie wybielający roztwór. Bielszy uśmiech w 4 tygodnie? To możliwe dzięki codziennej higienie, bez kosztownych zabiegów na fotelu u stomatologa. Irygator pozwala na dotarcie i rozjaśnienie nawet trudno dostępnych miejsc. Pokochasz go za wszechstronne działanie!

Zacznij używać profesjonalnego irygatora Waterpik!

Choć urządzenie to przypomina swoim kształtem tradycyjną szczoteczkę elektryczną, jego końcówka została przeznaczona do czyszczenia zębów strumieniem wody pod ciśnieniem. Wyreguluj jego nasilenie i dopasuj intensywność do potrzeb i wrażliwości dziąseł. Dobry irygator do zębów sprawdza się lepiej niż nić dentystyczna połączona z płukanką. Usuwa osad z linii dziąseł i przestrzeni międzyzębowych. Dzięki regularnemu stosowaniu unikniesz stanów zapalnych i bolesnego leczenia. Sprawdź naszą ofertę – na pewno odnajdziesz się w świecie Waterpik!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *