Higiena jamy ustnej,  Irygatory i szczoteczki

Nie masz czasu na używanie irygatora? Korzystaj z niego pod prysznicem!

Bądźmy szczerzy, większość z nas nie przepada za używaniem irygatora. Jednak samo szczotkowanie nie wystarcza. Czyści jedynie powierzchnię, pozostawiając resztki pokarmów i bakterie między zębami i poniżej linii żuchwy. To może spowodować poważne problemy w obszarze jamy ustnej, m.in. nieświeży oddech, żółte zęby, ubytki czy utratę zębów na stałe.

 

Wiesz już zatem, że korzystanie z irygatora jest ważne, jednak mimo to nie robisz tego zbyt często i regularnie. A co byłoby, gdyby okazało się, że możesz włączyć używanie irygatora w swój codzienny rytuał pod prysznicem? Teraz możesz to zrobić – z bezprzewodowym Waterpik!

 

Szybciej i prościej – pod prysznicem!

Masz dodatkową minutę pod prysznicem? Bezprzewodowy irygator jest wodoodporny, co oznacza, że możesz zaoszczędzić czas i korzystać z irygatora pod prysznicem. Zrób z tego kolejny element codziennej rutyny!

Jesteś ciągle w biegu? Bezprzewodowy Waterpik zasilany jest na 3 baterie AA i ma niewielką wagę. Dzięki temu możesz zabrać go w każdą podróż, ponieważ łatwo zmieści się do walizki.

A może nie masz miejsca na kolejny gadżet? Waterpik jest zaprojektowany tak, by zmieścił się w kosmetyczce czy na niewielkiej półce pod prysznicem.

 

Marka polecana przez profesjonalistów

9 na 10 specjalistów z dziedziny stomatologii poleca irygator Waterpik. To dlatego, że ma on niezrównaną wydajność i jakość, a potwierdzone jest to największą ilością badań na rynku.

Korzystanie z irygatora pomaga zapobiegać chorobom dziąseł, co oznacza lepsze wyniki kontroli u dentysty. Badanie naukowe potwierdziły, że dla leczenia chorób i poprawy zdrowia dziąseł irygatory Waterpik działają aż do 50% bardziej efektywnie niż nitkowanie.

 

pololia, fotolia.com, #77631952
pololia, fotolia.com, #77631952

 

Co powiedzieli użytkownicy bezprzewodowych irygatorów Waterpik?

„Dostałam go w prezencie trzy tygodnie temu, od samego początku używania go czuję o wiele większą świeżość w ustach, a moje dziąsła są zdrowsze już teraz! Irygator jest bardzo praktyczny, uwielbiam w nim to, że mogę korzystać z niego pod prysznicem!”
„Lubię wielkość zbiornika w tym urządzeniu. Nie muszę co chwilę ponownie go napełniać. Poza tym nie obciąża bagażu, jeśli chcesz go zabrać w podróż – wrzuć go do walizki i gotowe!”
„Ten irygator od Waterpik jest mniejszy od pozostałych i łatwo jest znaleźć dla niego miejsce w łazience. Bardzo podoba mi się też to, że nie muszę zmieniać końcówki, by zmienić ciśnienie. Wszystko dzieje się za pomocą przycisku włącz-wyłącz!”

 

Obejrzyj ten film i zobacz, jak bezprzewodowy Waterpik sprawdza się w użyciu. Używa się go naprawdę szybko i łatwo – w każdym miejscu, zarówno nad umywalką, jak i pod prysznicem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *