Irygator wybielający Waterpik
Irygatory i szczoteczki

Irygator wybielający – najlepszy sposób na olśniewający uśmiech!

Naturalnie białe zęby z czasem zmieniają swój kolor na odcienie szarości i beżu. Dzieje się tak w wyniku codziennej konsumpcji barwiących pokarmów i napojów. Kawa, herbata, wino, czekolada czy ciemne owoce szybko odznaczają się na szkliwie. Nie tylko jednak one! Każdy posiłek przyczynia się do powstawania płytki nazębnej, która – nieusuwana dokładnie – przeradza się w twardy kamień i zwiększa szkodliwe działanie bakterii. Odpowiednią higieną można jednak walczyć z tym niekorzystnym zjawiskiem. Z pomocą przychodzi irygator wodny do zębów – urządzenie bardziej skuteczne niż nić dentystyczna. Sprawdź, dlaczego warto uzupełniać nim codzienną higienę jamy ustnej!

Dlaczego warto używać irygatora?

Wraz ze szczoteczką soniczną irygator jamy ustnej tworzy zestaw, który pomoże Ci poprawić jakość codziennej higieny. Zawsze świeży oddech i zęby w ładnym, jasnym odcieniu są w zasięgu ręki. Włącz zabieg irygacji do swoich łazienkowych rytuałów. Raz dziennie wystarczy, by zobaczyć efekty! Przy użyciu wody i ciśnienia urządzenie to:

  • usuwa osadzającą się płytkę nazębną,
  • dokładnie czyści przestrzenie międzyzębowe,
  • wypłukuje zalegające zanieczyszczenia z kieszeni dziąsłowych,
  • zapobiega powstawaniu kamienia,
  • pomaga zachować bielsze zęby.

Działanie irygatorów Waterpik zostało potwierdzone w badaniach klinicznych, które oceniły jego efektywność w usuwaniu płytki nazębnej jako bardzo wysoką. Zwykła szczoteczka i nitkowanie zostały daleko w tyle!

Specjalna technologia wybielania zębów

Ograniczenie osadzania się płytki nazębnej, a w efekcie kamienia, zdecydowanie zapobiega ciemnieniu szkliwa. Woda pod ciśnieniem wypłukuje resztki, osadu i zapobiega rozwojowi bakterii. Dociera tam, gdzie nić, szczoteczka i tradycyjnie stosowana płukanka nie mogłyby nigdy dotrzeć. Irygator tym samym sprawia, że odcień zębów nie ulega zmianom związanym z osadzaniem się pozostałości pokarmów. Działanie w służbie naturalnie jasnego koloru zębów to jednak niejedyna funkcja irygatora jamy ustnej. Bierze on czynny udział w wybielaniu, jeśli jego zbiornik zostanie wypełniony roztworem specjalnego środka. Tabletki wybielające skutecznie usuwają plamy nawet z trudno dostępnych miejsc. W ciągu czterech tygodni Twój uśmiech stanie się jaśniejszy i olśniewająco biały.

Irygator do jamy ustnej

Skuteczność i niezawodność

Sprawdziliśmy za pomocą badań klinicznych, że irygatory Waterpik przyczyniają się do polepszenia zdrowia i higieny jamy ustnej, niezależnie od używanej szczoteczki. Jeśli odstrasza Cię cena tych urządzeń, porównaj ich właściwości oraz koszty zabiegów wybielających w gabinecie dentystycznym. Dzięki irygacji możesz naturalnie dbać o zdrowie i biały odcień zębów, nie wydając kilkuset złotych. Gdy z urządzenia korzysta cała rodzina, jest to jeszcze bardziej ekonomiczne!

Kto może używać tego urządzenia?

Każdy! Irygator wodny do zębów jest bezpieczny do stosowania u pacjentów w różnym wieku. Pomaga utrzymywać codzienną higienę jamy ustnej na wysokim poziomie. Wspomaga też jej zdrowie w różnych schorzeniach. Jego używanie zaleca się szczególnie osobom zmagającym się z:

  • paradontozą,
  • kieszeniami dziąsłowymi,
  • stłoczonymi zębami.

Pomaga także noszącym aparaty ortodontyczne, korony, mosty i implanty w dbaniu o czystość trudnych w pielęgnacji elementów.

Zadbaj o naturalną biel zębów!

Nowoczesna higiena jamy ustnej nie może obyć się bez skutecznych i wygodnych rozwiązań. Irygator Waterpik wpisuje się w trend inteligentnych urządzeń, które będą towarzyszyć Ci w każdym miejscu i czasie. Możesz wybierać między wersją stacjonarną, nawet w połączeniu ze szczoteczką soniczną a bezprzewodową, którą z łatwością zabierzesz ze sobą w podróż. Delektując się lokalnymi przysmakami na drugim końcu świata, nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji zębów. Dobry irygator do zębów pomoże Ci zadbać o komfort, zdrowie, świeży oddech i biały uśmiech. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *