Irygatory i szczoteczki

Irygator WP-700 Waterpik 2 w 1 – specyfikacja

Chcesz utrzymać właściwą higienę jamy ustnej? Szukasz urządzenia, które wykroczy poza standardowy zestaw o nazwie „pasta i szczoteczka”? Na szczęście z pomocą przychodzi Waterpik i najnowszy zestaw od tego producenta – WP-700. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą utrzymać właściwą higienę jamy ustnej. W zestawie znajduje się irygator z serii WP 250/300 i kompaktowa szczoteczka soniczna AT-50 E2. Razem są gwarancją kompleksowej higieny jamy ustnej.

 

Co wyróżnia model WP-700?

Na początek należy zaznaczyć, że model ten jest mniejszy i cichszy niż poprzednie modele producenta. Oprócz tego niewątpliwą zaletą jest fakt, że irygator ten wyposażony został w szczoteczkę Nano-Sonic AT-50, która zasilana jest baterią AAA. Szczoteczka ta może wykonać 1600 drgań na minutę. WP-700 umożliwia płynną, 3-stopniową regulację ciśnienia. Warto tu dodać, że maksymalne ciśnienie wynosi 8 barów. Pojemność zbiornika wynosi 400 ml, co pozwala na mycie jamy ustnej przez minutę. Warto podkreślić tutaj, że zbiornik, jak w przypadku standardowego modelu WP-250 czy WP-300, można swobodnie odwrócić do góry dnem, co umożliwia wygodne przechowywanie nawet w ciasnej łazience. Do kompletu dołączone zostały cztery końcówki – diwe standardowe oraz dwie do wymiany w szczoteczce. Urządzenie zasilane na baterie AAA.

 

Irygator WP-700 Waterpik 2 w 1 / 459,00 zł
Irygator WP-700 Waterpik 2 w 1 / 459,00 zł

 

Tych, którzy chcą wypróbować nowy zestaw od Waterpik, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu na www.polkardbis.pl. Tam znaleźć można ten i wiele innych irygatorów. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *