Irygatory i szczoteczki

Irygator WP-660 – specyfikacja

Czy wiecie, że w ofercie naszego sklepu internetowego Polkardbis.pl pojawił się ostatnio nowy model irygatora marki Waterpik – WP-660 E? Przyszedł więc najwyższy czas na jego charakterystykę!

 

Dlaczego warto sięgnąć po model WP-660E?

Podobnie jak pozostałe modele irygatorów dentystycznych Waterpik. Również model WP-660 E łączy w sobie najważniejsze cechy niezbędne nam w codziennej higienie jamy ustnej.

 

Smiling

 

Nowoczesny design i zaawansowane funkcje – właśnie te elementy znajdziecie w modelu WP-660 E. Klinicznie udowodniono, że ten irygator Waterpik jest dwa razy bardziej skuteczny niż tradycyjna nić dentystyczna, widocznie poprawia kondycję i wygląd dziąseł, zmniejsza ich krwawienie i obrzęk. Regularny masaż przy pomocy urządzenia WP-660 E poprawia również ich krążenie – nie tylko u osób cierpiących na zapalenie dziąseł. Dzięki jego regularnemu stosowaniu nasze dziąsła pozostają zdrowe i mocne.

 

Irygator Waterpik WP-660E
Irygator Waterpik WP-660 E

 

Poza poprawą stanu naszych dziąseł irygator pełni również inną bardzo ważną funkcję – usuwa bakterie z miejsc niedostępnych dla szczoteczek do zębów. Przestrzenie międzyzębowe i miejsca poniżej linii dziąseł zostają oczyszczone, a resztki pokarmów dokładnie wypłukane, także z miejsc, do których zwykła nić dentystyczna nie jest w stanie dotrzeć. Co za tym idzie, stan naszych zębów i dziąseł widocznie się poprawia, a problem nieświeżego oddechu znika.

 

Irygator Waterpik WP-660 E
Irygator Waterpik WP-660 E

 

Ponadto, irygator dentystyczny jest urządzeniem polecanym przez dentystów wszystkim osobom, które są w trakcie leczenie ortodontycznego, a także posiadaczom implantów, koron i mostów.

 

Co cechuje model WP-660 E?

 • dwa tryby pracy: tryb Floss – gwarantuje najwyższą jakość czyszczenia przestrzeni międzyzębowych; tryb Massage HydroPulse – oferuje lepszą stymulację dziąseł i poprawę krążenia;
 • timer: 1-minutowy z przerwą po 30 sekundach – by jeszcze dokładniej czyścić zęby;
 • przycisk włączania i wyłączania na rączce – jeszcze łatwiejsza i bezproblemowa obsługa;
 • 10% wyższe ciśnienie — w porównaniu do modelu WP-100;
 • maksymalne ciśnienie 8 bar;
 • duży zbiornik na wodę — aż 600 ml;
 • dioda LED – jeszcze szybsza identyfikacja trybu pracy;
 • pojemnik z pokrywą do higienicznego przechowywania końcówek.

 

Irygator Waterpik WP-660E
Irygator Waterpik WP-660 E

 

W zestawie zawartych jest 7 unikalnych końcówek:

 • końcówki standardowe do usuwania płytki nazębnej;
 • końcówka do czyszczenia aparatów ortodontycznych;
 • końcówka do irygacji poddziąsłowej do czyszczenia kieszonek przyzębnych;
 • końcówka do implantów, koron i mostów.

 

Irygator Waterpik WP-660E
Irygator Waterpik WP-660 E

 

Wszystkich zainteresowanych zakupem urządzeń do czyszczenia jamy ustnej renomowanego amerykańskiego producenta – marki Waterpik, zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.polkardbis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *