Irygatory i szczoteczki

Irygator WF-06 – specyfikacja

Irygator wybielający to nie tylko doskonały wybór dla tych z nas, którzy chcą jeszcze lepiej zadbać o zdrowie jamy ustnej, ale także idealne rozwiązanie, jeśli marzymy o naturalnie białym uśmiechu. Dzięki temu urządzeniu zapewnimy sobie kompleksową pielęgnację zębów, delikatne wybielenie oraz odświeżenie. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kolejną z naszych nowości – irygator wybielający Waterpik WF-06.

.

Co warto wiedzieć na temat modelu WF-06?

Model WF-06 to jeden z nowych modeli irygatorów wybielających, który od niedawna dostępny jest w naszym sklepie internetowym. W jednym z naszych poprzednich wpisów przedstawialiśmy już model WF-05, o którym więcej możecie przeczytać tutaj.

Model WF-06 to kolejne z urządzeń marki Waterpik, które oprócz standardowych, charakteryzujących wszystkie stacjonarne modele tego producenta zalet, sprawia także, że przy regularnym stosowaniu w duecie ze specjalnie dobranymi tabletkami, zadba o naturalną biel zębów. W tym jednym, niewielkim urządzeniu znajdziemy nie tylko dużo lepszy zamiennik dla nici dentystycznych, ale także kurację wybielającą dla zębów, co w komplecie daje nam gwarancję idealnie wyczyszczonego i zadbanego uśmiechu. Czego chcieć więcej?

.

WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł
WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł

.

Czym charakteryzuje się irygator WF-06?

W modelu WF-06 zastosowano innowacyjną technologię Whitening Infuser Technology, która idealnie łączy wodę z delikatnym środkiem do usuwania powstałych na zębach plam, w bezpieczny sposób przywracając im naturalną biel, o której marzy tak wielu z nas. Dodatkowo usuwa także nalot i pomaga w zachowaniu zdrowych dziąseł.

Co więcej, model WF-06 przywraca biel uśmiechowi w zaledwie 4 tygodnie, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc, do których inne produkty i preparaty nie mają szansy dotrzeć. Z badań wynika, że irygator wybielający WF-06 usuwa aż o 25% więcej plam niż samo szczotkowanie, będąc przy tym tak delikatnym, jak zwykła pasta do zębów.

.

WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł
WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł

.

Warto także przypomnieć, że samo wybielanie to nie wszystko. Irygator dentystyczny WF-06 posiada także wszystkie pozostałe zalety irygatorów Waterpik – zapewnia dogłębne i precyzyjne doczyszczenie całej jamy ustnej, w tym przestrzeni międzyzębowych i kieszonek poddziąsłowych. Pomaga usuwać resztki pokarmów i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, tak niebezpiecznej dla naszej jamy ustnej i całego organizmu. Ponadto stymuluje dziąsła, zapewniając im dobrą kondycję i zapobiegając stanom zapalnym.

.

WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł
WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł

.

Irygator WF-06 – dane techniczne

Model WF-06 wyróżnia się następującymi cechami:

 • białe i satynowo-chromowane eleganckie wykończenie,
 • higieniczne przechowywanie końcówek w pokrywie zbiornika,
 • funkcja wybielania Infuser Handle,
 • maksymalne ciśnienie 6 bar,
 • przycisk włączania i wyłączania na rączce gwarantujący łatwiejsza, bezproblemową obsługę,
 • 10-stopniowa regulacja ciśnienia,
 • kontrola wypływu wody na rączce irygatora,
 • pojemność zbiornika na wodę 600 ml,
 • 30 odświeżających, miętowych tabletek wybielających,
 • dwa lata gwarancji.

.

WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł
WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł

.

W zestawie z irygatorem otrzymujemy także 4 końcówki, które pozwolą jeszcze lepiej zadbać o higienę jamy ustnej. Jakie końcówki dołączono do irygatora WF-06?

 • 2 końcówki do irygacji standardowej WJT-2E,
 • 1 końcówka ortodontyczna WOD-2E,
 • 1 końcówka do koron, mostów, implantów WPS-2E.

.

WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł
WF-06 Irygator Wybielający / 449,00 zł

.

Model WF-06 oraz tabletki wybielające WT-30 znajdziecie w naszym sklepie PolkardBis. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *