Irygatory i szczoteczki

Irygator WF-05 – specyfikacja

Co do tego, jakie zalety płyną ze stosowania irygatora dentystycznego, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać, bo wielokrotnie poruszaliśmy tę kwestię na naszym blogu. A co jeśli powiemy Wam, że irygator nie tylko dokładnie oczyści przestrzenie międzyzębowe i zapobiegnie odkładaniu się płytki nazębnej, tak groźnej dla zdrowia jamy ustnej i całego organizmu, ale także pomoże wybielić zęby i przywrócić biały uśmiech? To nie żart! Dzięki nowemu modelowi irygatora WF-05 Twój uśmiech będzie wyglądał jeszcze lepiej!

.

Co wyróżnia model WF-05?

Irygator WF-05 to jedna z nowości marki Waterpik, które niedawno pojawiły się w naszym sklepie internetowym. Czym wyróżnia się ten model? Przede wszystkim warto wspomnieć, że oprócz wszystkich zalet, które znajdziemy także w pozostałych modelach irygatorów stacjonarnych tego producenta, model WF-05 wyróżnia jedna ważna cecha. Podczas irygowania wodą jamy ustnej, dodatkowo precyzyjnie wybiela ona zęby, zapewniając nam piękny i biały uśmiech.

Co więcej, ten irygator Waterpik przywraca zębom naturalną biel już po czterech tygodniach codziennego stosowania. Dzięki wyjątkowej precyzji dociera on nawet do trudno dostępnych miejsc, do których inne urządzenia nie mają szansy dotrzeć.

.

WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł
WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł

.

Warto także wspomnieć, że badania udowodniły, że model Waterpik WF-05 usuwa aż o 25% więcej plam niż zwykłe szczotkowanie zębów. Możemy go stosować bez obaw – jest on bowiem dla naszych zębów równie delikatny, jak zwykła pasta.

Dzięki zastosowaniu technologii Whitening Infuser Technology irygator ten doskonale łączy wodę z delikatnym środkiem do usuwania plam, dzięki któremu nasze zęby są w pełni bezpieczne, a uśmiech z każdym dniem staje się bielszy. Co więcej, regularne stosowanie irygatora dentystycznego pomaga usunąć nalot oraz poprawia zdrowie dziąseł.

.

WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł
WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł

.

Irygator WF-05 – charakterystyka

Irygator WF-05 to model stworzony dla tych, którzy oprócz dbania o zdrowie jamy ustnej marzą także o pięknym uśmiechu. Czym wyróżnia się to urządzenie?

 • białe i satynowo-chromowane wykończenie,
 • etui do przechowywania końcówek,
 • funkcja wybielania Infuser Handle,
 • przycisk włączania i wyłączania na rączce, zapewniający bezproblemową obsługę,
 • 10-stopniowa regulacja ciśnienia,
 • 2 tryby pracy: Floss i Massage,
 • 1-minutowy timer z pauzą po 30 sekundach, gwarantujący dokładną irygację całej jamy ustnej,
 • duży zbiornik na wodę – aż 600 ml,
 • dioda LED, która pozwala na szybką identyfikację trybu pracy,
 • dwa lata gwarancji.

 

WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł
WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł

.

Co jeszcze znajduje się w zestawie?

W zestawie znajdują się następujące końcówki:

 • 2 końcówki do irygacji standardowej WJT-2E,
 • 1 końcówka ortodontyczna WOD-2E,
 • 1 końcówka do koron, mostów i implantów WPS-2E.

.

WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł
WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł

.

Co więcej, do zestawu dołączono także tabletki wybielające WT-30. Opakowanie zawiera 30 sztuk, które wystarczą na miesiąc używania. Dodatkowo irygator wyposażony został też w higieniczne etui na końcówki ułatwiające ich przechowywanie.

.

WT-30 Tabletki wybielające do irygatora / 65,00 zł
WT-30 Tabletki wybielające do irygatora / 65,00 zł

.

Irygator Waterpik WF-05 oraz dodatkowe tabletki wybielające znajdziecie w naszym sklepie internetowym Polkardbis, do którego serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *