Irygator ze szczoteczką soniczną
Irygatory i szczoteczki

Irygator i szczoteczka soniczna 2 w 1 – co powinieneś wiedzieć?

Po myciu zębów nie czujesz już tej świeżości, co kiedyś? Twoje dziąsła wymagają specjalnego traktowania? Czas na zmianę podejścia do higieny jamy ustnej! Irygator ze szczoteczką soniczną pomogą Ci rozprawić się z nieświeżym oddechem, stanami zapalnymi czy nawet przebarwieniami. Nowoczesna technologia w prosty i skuteczny sposób usuwa zanieczyszczenia. Jak to się dzieje? Dlaczego warto postawić na cały zestaw? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj korzyści, jakie na Ciebie czekają!

Zaawansowany zestaw do higieny jamy ustnej

Mycie zębów wydaje się czynnością łatwą i prozaiczną – wydawałoby się, że trudno jakoś ulepszyć ten codzienny zabieg. Naukowcy jednak nie odpuszczają i stale poszukują odpowiedzi na pytanie, czy można lepiej dbać o higienę jamy ustnej. Dobry irygator do zębów w połączeniu ze szczoteczką soniczną stanowi rozwiązanie wielu stomatologicznych problemów. Dlaczego?

Zacznijmy od podstaw: manualna szczoteczka, napędzana jedynie ruchem dłoni nie jest doskonałym urządzeniem. Choć pozornie usuwa resztki pokarmowe i czyści płytkę nazębną, nie robi tego zbyt dokładnie. Ponadto wiele osób ma problem z zastosowaniem prawidłowej techniki, opartej na ruchach wymiatających. To wszystko sprawia, że nawet po nitkowaniu zęby będą niedokładnie oczyszczone. Szczoteczka soniczna niweluje skutki tych błędów. Bąbelki z pasty do zębów i śliny, wprawione w drgania za pomocą fal dźwiękowych, docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Zamiast nici dentystycznej polecamy Ci używanie irygatora. Jego zbiorniczek możesz wypełnić czystą wodą lub płukanką. To, czego nie zdołała wymieść szczoteczka, na pewno usunie irygator do zębów.

Jedna końcówka działa cuda!

Do tej pory dostępne na rynku były zestawy, które oferowały oba urządzenia osobno, choć osadzone na jednej stacji dokującej. Nasz unikatowy model SF-02 to produkt 2 w 1, łączący w sobie irygator ze szczoteczką soniczną. Wystarczy jedna końcówka, spełniająca obie funkcje, by wykonywać pełne zabiegi higieniczne. Możesz przeprowadzać je osobno lub jednocześnie, jak potrzebujesz!

Dobry irygator do zębów

Zalety urządzenia

Jak na Twoje zdrowie działa najlepszy irygator? W połączeniu ze szczoteczką soniczną takie urządzenie:

  • skutecznie usuwa płytkę nazębną i zalegające resztki pokarmu,
  • poprawia kondycję dziąseł dzięki masażowi, który polepsza ukrwienie,
  • redukuje stany zapalne poprzez dokładne oczyszczanie miejsc ukrytych poniżej linii dziąseł,
  • zapobiega gromadzeniu się resztek w kieszeniach dziąsłowych,
  • zapewnia świeży oddech i wspiera walkę z halitozą,
  • oczyszcza przestrzenie międzyzębowe dokładniej niż klasyczna nić dentystyczna,
  • wspomaga leczenie dziąseł, przyczyniając się do ograniczenia krwawień.

Zestaw 2 w 1 oszczędza miejsce w łazience, a przy okazji Twoje pieniądze, które mógłbyś wydawać na zabiegi stomatologiczne, jak na przykład ściąganie kamienia czy leczenie zapaleń.

O tym warto pamiętać

Jeśli leczysz się ortodontycznie lub implantologicznie, irygator do zębów będzie najlepszy jako narzędzie poprawiające higienę jamy ustnej. Dokładnie usunie resztki jedzenia zalegające na drutach aparatu i wypłucze je z przestrzeni międzyzębowych. Do tego celu wygodniejsze może być stosowanie osobno irygatora i szczoteczki, na przykład oscylacyjnej, które również znajdziesz zamknięte w wygodnym zestawie z jedną stacją dokującą.

Wybierz 2 w 1!

Zastanawiasz się, jaki irygator do zębów wybrać? Postaw na ten w duecie ze szczoteczką soniczną! Waterpik oferuje sprawdzone produkty o potwierdzonej skuteczności. W połączeniu zadbają o Twój promienny uśmiech i zdrowie jamy ustnej. Świeży oddech, szkliwo bez przebarwień i kamienia są teraz w zasięgu ręki – bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom na fotelu stomatologa! Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej i nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *