Irygatory i szczoteczki

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 – specyfikacja

Kolejnym irygatorem, który znajduje się w naszej ofercie, i który możemy zaproponować naszym Klientom, to model Waterpik WF-02 E2. Zobaczcie, czym się charakteryzuje!

 

Waterpik WF-02 E2 jest irygatorem wodoodpornym, zasilanym na baterie. Jest lekki, a co najważniejsze łatwy w użyciu. Przede wszystkim pozwala na skuteczne utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Pomaga również zachować dziąsła w doskonałym stanie.

Irygator Waterpik WF-02 E2 można łatwo przenosić, a oprócz tego świetnie sprawdzi się w podróży.

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł

W co wyposażony jest Waterpik WF-02 E2?

Zestaw zawiera 2 standardowe końcówki. Oprócz tego znajdziemy w nim również  3 wymienne baterie AA. Dzięki nim nie musimy obawiać się, że zabraknie nam zasilania podczas długiego wyjazdu. Warto wspomnieć, że baterie w irygatorze należy wymieniać co miesiąc lub co dwa, w zależności od ich zużycia.

Pojemność zbiornika wystarcza na 30 sekund pracy. Poza tym możemy ustawiać kontrolę ciśnienia – irygator ma dwa zakresy mocy ciśnienia – możemy wybrać niskie lub wysokie.

Irygator jest objęty rocznym okresem gwarancji.

 

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł

 

Wszystkich, którzy szukają odpowiedniego irygatora, zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym www.polkardbis.pl. Jesteśmy pewni, że wśród bogatego asortymentu urządzeń do higieny jamy ustnej każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *