Irygatory i szczoteczki

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 – specyfikacja

Kolejnym irygatorem, który znajduje się w naszej ofercie, i który możemy zaproponować naszym Klientom, to model Waterpik WF-02 E2. Zobaczcie, czym się charakteryzuje!

 

Waterpik WF-02 E2 jest irygatorem wodoodpornym, zasilanym na baterie. Jest lekki, a co najważniejsze łatwy w użyciu. Przede wszystkim pozwala na skuteczne utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Pomaga również zachować dziąsła w doskonałym stanie.

Irygator Waterpik WF-02 E2 można łatwo przenosić, a oprócz tego świetnie sprawdzi się w podróży.

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł

W co wyposażony jest Waterpik WF-02 E2?

Zestaw zawiera 2 standardowe końcówki. Oprócz tego znajdziemy w nim również  3 wymienne baterie AA. Dzięki nim nie musimy obawiać się, że zabraknie nam zasilania podczas długiego wyjazdu. Warto wspomnieć, że baterie w irygatorze należy wymieniać co miesiąc lub co dwa, w zależności od ich zużycia.

Pojemność zbiornika wystarcza na 30 sekund pracy. Poza tym możemy ustawiać kontrolę ciśnienia – irygator ma dwa zakresy mocy ciśnienia – możemy wybrać niskie lub wysokie.

Irygator jest objęty rocznym okresem gwarancji.

 

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-02 E2 / 299,00 zł

 

Wszystkich, którzy szukają odpowiedniego irygatora, zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym www.polkardbis.pl. Jesteśmy pewni, że wśród bogatego asortymentu urządzeń do higieny jamy ustnej każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *