Irygatory i szczoteczki

Irygator bezprzewodowy Waterpik – 462 – specyfikacja

Model Waterpik – 462 dowodzi, że irygator może mieścić się w dłoni i zawierać wszystko, co niezbędne do prawidłowej higieny jamy ustnej. Co więcej, wersja bezprzewodowa zapewnia równie duży komfort użytkowania i równie wysoką skuteczność, jak modele tradycyjne.

Irygator bezprzewodowy Waterpik – 462

Waterpik – 462 to model niezwykle poręczny i komfortowy w użytkowaniu. Z pewnością spodoba się więc tym, którzy cenią sobie oszczędność miejsca i wygodę. Waterpik – 462 jest bardzo stylowym i designerskim irygatorem. Czarny kolor nadaje mu elegancji i sprawia, że doskonale wpasuje się do kosmetyczki czy też kuferka na łazienkowe akcesoria. To model idealny dla osób ceniących sobie elegancję, a zarazem nowoczesność.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że bezprzewodowy irygator jest nieco uboższą wersją irygatora Waterpik – 112 Ultra. Nic bardziej mylnego, ponieważ jego niezwykła funkcjonalność, pozwala na utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej i uzyskanie zdrowszych dziąseł, już po 14 dniach!

irygator-bezprzewodowy-waterpik-wp-462-ultra-czarny
WP- 462 Ultra – Irygator bezprzewodowy Waterpik / 399,00 zł

Wyposażenie bezprzewodowego irygatora Waterpik – 462

 • Dwustopniowa regulacja ciśnienia – Waterpik – 462 pozwala na dopasowanie ciśnienia do wrażliwości dziąseł. Do wyboru stopień 1 dla dziąseł wrażliwych oraz stopień 2 dla głębokiego, skutecznego czyszczenia.
 • Ładowarka sieciowa
 • Wygoda w napełnianiu zbiornika z wodą – zbiornik można napełniać bez konieczności zdejmowania go z urządzenia. Pojemność zbiornika wynosi 120 ml.
 • Wytrzymałość – jedno ładowanie akumulatorów, wystarcza na około 1 tydzień użytkowania. Dzięki temu, nie trzeba często ładować urządzenia.
 • Elastyczna końcówka – końcówka obraca się pod kątem 360°, dzięki czemu można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.
 • Końcówki dołączone do irygatora:
  • 1 – OBR-2 końcówka do czyszczenia stałych aparatów ortodontycznych
  • 1 – JTR-2 końcówka do czyszczenia przestrzeni między zębowych
  • 1 – PPR-2 końcówka do czyszczenia otwartych kieszonek
  • 1 – TCR-2 końcówka do czyszczenia języka

Na urządzenie obowiązuje roczna gwarancja.

 

Dlaczego powinieneś korzystać z irygatora Waterpik – 462?

Bezprzewodowy Waterpik jest idealny do codziennej higieny jamy ustnej. Z irygatora powinien korzystać więc każdy z nas, aby zadbać o zdrowe zęby i dziąsła.

Jeżeli nosisz apartat ortodontyczny, ten model z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania pod kątem dogłębnego i skutecznego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Wszystko dzięki specjalnej końcówce ortodontycznej, która znajduje się w zestawie.

irygator-bezprzewodowy-waterpik-wp-462-ultra-czarny (1)
WP- 462 Ultra – Irygator bezprzewodowy Waterpik / 399,00 zł

Jeżeli cenisz sobie komfort i wygodę, a także funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w łazience, nie musisz się martwić, że Waterpik zajmie dużo miejsca. Model bezprzewodowy, stylowo będzie prezentował się na Twoich półkach w łazience, pomiędzy innymi akcesoriami i kosmetykami.

Irygator Waterpik – 462:

 • klinicznie sprawdzony, w 93% skuteczniejszy niż nić dentystyczna w czyszczeniu i profilaktyce dziąseł
 • usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie nicią dentystyczną nie jest możliwe
 • masuje i pobudza dziąsła

Firma Waterpik produkuje irygatory od roku 1962. Waterpik® to produkty do higieny jamy ustnej trzy razy skuteczniejsze od nici dentystycznych. Regularne korzystanie z produktów firmy Waterpik® pomaga zachować zdrowe zęby i piękne dziąsła. Waterpik®  to wysoka wydajność i jakość. Wystarczy bowiem 28 dni używania aby nastąpiło obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł nawet w 93%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *