Irygatory i szczoteczki

Irygator bezprzewodowy – świetny patent na lato

Lato to czas weekendowych wypadów, wakacji zagranicznych i różnorakich, często spontanicznych, wycieczek. W takich sytuacjach często higiena jamy ustnej schodzi na dalszy plan, co może mieć opłakane skutki w postaci rozwoju próchnicy czy nieświeżego oddechu. Dlatego ważne jest, by do toreb podróżnych spakować też przyrządy do mycia zębów.

Podstawę stanowią oczywiście szczoteczka i pasta, jednak one nie wystarczą, gdyż przy zwykłym szczotkowaniu zębów nie jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić przestrzeni międzyzębowych. Dlatego równie ważne jest zabranie w podróż irygatora. Wydawać by się mogło, że prostszym rozwiązaniem byłoby spakowanie nici dentystycznej, jednak nitkowanie zębów może prowadzić do podrażnień, bólu i krwawienia dziąseł. Dużo łatwiejszym i skuteczniejszym sposobem pozbycia się płytki nazębnej i nagromadzonego jedzenia z przestrzeni międzyzębowych jest użycie irygatora.

WP- 462 ULTRA Irygator bezprzewodowy Waterpik CZARNY / 379,00 zł
WP- 462 ULTRA Irygator bezprzewodowy Waterpik CZARNY / 379,00 zł

Irygatory bezprzewodowe

Wszyscy wiemy, że w torbach podróżnych zawsze brakuje miejsca. Dlatego trudno byłoby ze sobą wozić duży irygator stacjonarny. Świetnym patentem na lato jest zatem irygator bezprzewodowy. Te urządzenia są niewielkie i bardzo lekkie, dzięki czemu łatwo mieszczą się nawet w przepełnionych walizkach i nie nastręczają problemów przy noszeniu bagaży. Zapewniają one duży komfort użytkowania, a niektóre modele są nawet wodoodporne, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i używać ich nawet pod prysznicem.

Irygator WP-462 E ULTRA

Osobom, które noszą aparat ortodontyczny szczególnie polecamy irygator WP-462 E ULTRA firmy Waterpik®, mający w zestawie specjalną końcówkę ortodontyczną, która skutecznie i szybko oczyści jamę ustną, nawet jeśli nosimy aparat stały. To eleganckie, czarne urządzenie jest bardzo wytrzymałe – jedno jego ładowanie wystarcza nawet na tydzień użytkowania. Ma dwustopniową regulację ciśnienia, dzięki czemu sprawdza się nawet w przypadku osób, które mają bardzo wrażliwe dziąsła. Jest wygodny w użyciu, gdyż zbiornik można napełniać bez konieczności zdejmowania go z urządzenia. Do tego irygatora dołączone są aż 4 końcówki: do czyszczenia aparatu, przestrzeni międzyzębowych, otwartych kieszonek i języka. Irygator o takich samych parametrach można zamówić także w kolorze białym (WP-450).

WP-562 Bezprzewodowy zaawansowany irygator WaterPik / 559,00 zł
WP-562 Bezprzewodowy zaawansowany irygator WaterPik / 559,00 zł

 

Irygatory WP-560, WP-562 i WP-563

Jeśli ważna jest dla nas przede wszystkim oszczędność czasu, możemy wybrać wodoodporny irygator WP-560 lub różniące się od niego kolorem irygatory WP-562 i WP-563. Dzięki niemu można czyścić jamę ustną nawet podczas prysznica. To nowoczesne urządzenie usuwa bakterie i zanieczyszczenia głęboko pomiędzy zębami i poniżej linii dziąseł, których nie dałoby się wyczyścić za pomocą szczoteczki do zębów. Ma także w zestawie końcówkę do implantów, koron, mostów. Jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych (biały – WP-560, czarny – WP-562 i granatowy – WP-563), dzięki czemu można dopasować wygląd irygatora do swojego gustu. 360-stopniowy obrót końcówki sprawia, że jest bardzo precyzyjny. Idealnie sprawdza się jako irygator podróżny – ma w zestawie materiałowe etui i pudełko do przechowywania końcówek, co ułatwia jego przewożenie.

WF-02 E2 Irygator bezprzewodowy Waterpik / 299,00 zł
WF-02 E2 Irygator bezprzewodowy Waterpik / 299,00 zł

Irygator WF-02 E2

Świetną, a przy tym nieco tańszą opcją jest irygator WF-02. To urządzenie bezprzewodowe, na baterie, które również jest odporne na wodę. Ma on zbiornik o pojemności starczającej na 30 sekund pracy. Baterie, w zależności od częstotliwości używania irygatora, starczają na 1-2 miesiące.

Irygatory bezprzewodowe to naprawdę świetny patent na lato. Mają niewielkie gabaryty i stosunkowo małą wagę, dzięki czemu można zapakować je nawet do niewielkiej torby. Dodatkowo nie wymagają podłączenia do prądu, więc można używać ich nawet, kiedy dostęp do gniazdka jest utrudniony – na przykład na polu namiotowym. Te funkcjonalne urządzenia sprawią, że nasze zęby będą dokładnie oczyszczone i będziemy mogli cieszyć się pięknym uśmiechem również podczas wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *