Irygatory i szczoteczki

Dlaczego warto wybrać irygator wybielający?

Białe zęby to w dzisiejszych czasach marzenie każdego człowieka. Moda na jak najbielszy uśmiech sięga początków Hollywood, kiedy to w czarno-białych filmach piękne zęby, które dobrze prezentują się na ekranie, były wymagane przez niemal wszystkich reżyserów. Od tego czasu wybielanie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne już nie tylko w kręgu gwiazd filmowych. Nic dziwnego, hollywoodzki uśmiech przynosi więcej korzyści, niż moglibyśmy się spodziewać.

Dlaczego warto mieć białe zęby?

Białe zęby są zgodne z dzisiejszym kanonem piękna i znacznie wpływają na naszą atrakcyjność w oczach innych. To jednak dopiero pierwszy powód, dla którego warto zadbać o uśmiech. Piękne zęby dodają pewności siebie, podnoszą samoocenę, a nawet sprawiają, że łatwiej nam znaleźć pracę. Według badań prowadzonych przez Oral-B osoby, które mogą poszczycić się pięknym uzębieniem, mają większą szansę na zatrudnienie, a ich kompetencje w oczach współpracowników i klientów wydają się wyższe. Ładny uśmiech przydatny jest szczególnie w zawodach handlowca, aktora, stewardessy oraz, co ciekawe, lekarza. W tych profesjach może nawet decydować on o awansie.

WF-06 Irygator Wybielający / 449 zł
WF-06 Irygator Wybielający / 449 zł

Białe zęby mają też niebagatelny wpływ na życie prywatne. Sprawiają, że łatwiej nawiązywać nam kontakty towarzyskie, a w oczach nowo poznanych osób wydajemy się bardziej godni zaufania, szczerzy i mili niż ci, którzy mają zęby przebarwione lub żółte.

Irygator wybielający – sposób na piękny uśmiech

Jeśli chodzi o wybielanie zębów, mamy obecnie naprawdę wiele możliwości. Możemy zdecydować się na specjalną pastę do zębów lub żel do samodzielnego wybielania w domu czy profesjonalny zabieg w gabinecie stomatologicznym. Bardzo skutecznym i wygodnym sposobem na zapewnienie sobie pięknego uśmiechu jest także regularne używanie irygatora wybielającego. Jest on urządzeniem bardzo wygodnym w użyciu – pozwala na zadbanie o kolor zębów przy jednoczesnym usuwaniu bakterii i resztek pokarmów z jamy ustnej. Przez to nie tylko przywraca zębom biel, ale też dba o ich kondycję o pomaga uniknąć próchnicy.

WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł
WF-05 Irygator Wybielający / 569,00 zł

Jeśli decydujemy się na irygator wybielający, warto postawić na produkt firmy Waterpik, który, jak dowodzą badania, usuwa nawet 25% więcej plam niż w przypadku zwykłego szczotkowania. Zastosowana w nim technologia Technologia Whitening Infuser Technology usuwa nagromadzony na zębach nalot, a przy tym poprawia również kondycję dziąseł. Za pomocą tego urządzenia bezpiecznie można przywrócić uśmiechowi naturalną biel już w 4 tygodnie. Więcej na temat tego typu irygatorów można dowiedzieć się na podstronach dotyczących modelu WF-05 i WF-06.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *