OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny
OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny

OVIDEN Ovi-One uchyt na 4 końcówki czarny

W magazynie
39,90 zł
Brutto

OVIDEN® Ovi-One BLACK uchwyt na 4 końcówki do szczoteczek elektrycznych rotacyjnych, sonicznych oraz ultradźwiękowych

Średnia ocena: 4.8

Na podstawie 100 ocen

OVIDEN® Ovi-One BLACK uchwyt na 4 końcówki do szczoteczek elektrycznych rotacyjnych, sonicznych oraz ultradźwiękowych

Uchwyt na końcówki wymienne OVIDEN® Ovi-One to uniwersalny produkt służący do higienicznego przechowywania końcówek do szczoteczek elektrycznych. Uchwyt OVIDEN® Ovi-One z miejscem na cztery końcówki w łatwy sposób można przykleić do lustra, płytek na ścianie lub postawić na łazienkowej półce czy umywalce. Funkcjonalna mata samoprzylepna w czysty i prosty sposób przytwierdza uchwyt do podłoża. Dzięki niej położenie uchwytu można zmieniać kilkukrotnie bez naruszania powierzchni na której jest mocowany.

Uchwyt OVIDEN® Ovi-One jest przystosowany do przechowywania końcówek wymiennych do szczoteczek elektrycznych rotacyjnych, sonicznych oraz ultradźwiękowych większości marek dostępnych na rynku w tym m.in. do Philips Sonicare, Braun Oral-B, Panasonic, Megasonex, Emmi-Dental, Seysso, Waterpik, WhiteWash, Curaprox*.

*Znaki towarowe wymienionych marek są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.

Odpowiednie przechowywanie szczoteczek elektrycznych a w szczególności ich końcówek jest bardzo ważnym elementem właściwej pielęgnacji jamy ustnej. Uchwyt Ovi-One w higieniczny i dyskretny sposób pomieści końcówki wymienne całej rodziny.

---

OVIDEN® - to proste! Ovi-One to uchwyt doskonały ponieważ jest:

Higieniczny

Specjalnie zaprojektowany kształt uchwytu Ovi-One pozwala na łatwe i wygodne umocowanie na nim czterech końcówek wymiennych. Odpowiednio wyprofilowane gniazda zapewniają stabilne przetrzymywanie końcówek a odległość pomiędzy pionowo umocowanymi końcówkami jest dobrana tak, żeby uniemożliwić ich kontakt między sobą. Resztki wody pozostałej na włóknach spływają na podstawę uchwytu nie powodując zabrudzeń armatury łazienkowej czy mebli. Przechowywane w ten sposób końcówki wymienne są dobrze wentylowane i włókna szybko wysychają.

Praktyczny

Uchwyt OVIDEN® Ovi-One można powiesić na lustrze, płytkach na ścianie lub postawić na łazienkowej półce czy umywalce. Uchwyt jest odporny na przebarwienia i łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki macie samoprzylepnej położenie uchwytu można zmieniać kilkukrotnie bez naruszania powierzchni na której jest mocowany. Uchwyt Ovi-One umożliwia przechowywanie czterech końcówek w jednym miejscu co pozwala utrzymać czystość, ład i porządek w łazience.

Uniwersalny

Uchwyt OVIDEN® Ovi-One został specjalnie zaprojektowany i przystosowany do przechowywania końcówek większości najpopularniejszych producentów szczoteczek elektrycznych na rynku, w tym m.in. do wszystkich końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare oraz do wszystkich końcówek do szczoteczek rotacyjnych Braun Oral-B.

Elegancki

Uchwyt OVIDEN® Ovi-One pięknie prezentuje się w każdej łazience. Biała, gładka, lekko połyskująca powierzchnia sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Unikalna forma i kształt oraz niewielkie wymiary sprawiają, że OVIDEN® Ovi-One to wyjątkowo dyskretny i elegancki sposób na przechowywanie końcówek wymiennych, a także na zachowanie porządku w łazience.

---

Montaż uchwytu OVIDEN® Ovi-One jest prosty i szybki a co najważniejsze zapewnia stabilne mocowanie do gładkich powierzchni:

- Przed pierwszym użyciem umyć uchwyt Ovi-One pod bieżącą wodą a następnie wytrzeć do sucha delikatną ściereczką.

- Odtłuścić oraz wytrzeć do sucha powierzchnię, na którą zostanie przyklejony uchwyt Ovi-One.

- Usunąć folię zabezpieczającą z jednej strony silikonowej maty a następnie przykleić ją na tylną ściankę lub dolną ściankę.

- Usunąć pozostałą folię zabezpieczającą z maty.

- Dociskając przykleić uchwyt Ovi-One w pożądanym miejscu.

Uwagi: Uchwyt jest przeznaczony do mocowania na powierzchniach gładkich.

---

Poranne poszukiwanie końcówki? Plamy na półce i umywalce? Rozwiązaniem jest Ovi-One:

Problem przechowywania końcówek wymiennych znany jest każdemu użytkownikowi szczoteczki elektrycznej, a w przypadku gdy ze szczoteczki korzysta cała rodzina problem ten urasta do rangi uciążliwego. Końcówki zwykle przechowywane są w łazience w okolicy umywalki lub miejsca gdzie znajduje się szczoteczka do zębów. Zostawiamy je na półkach, umywalce a wielokrotnie z braku miejsca zostawiamy końcówkę na szczoteczce. Takie przechowywanie końcówek wymiennych jest uciążliwe oraz niehigieniczne.

Rozwiązaniem problemu przechowywania końcówek jest uchwyt OVIDEN® Ovi-One, który pozwala na łatwe i wygodne umocowanie na nim czterech końcówek wymiennych. Uchwyt jest higieniczny i praktyczny a przy tym uniwersalny i elegancki. Jego zalety doceni każdy użytkownik szczoteczki elektrycznej. OVIDEN® - to proste!

OVI-ONE czarny
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania