OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny

OVIDEN WP1 uchwyt na irygator czarny

W magazynie
69,90 zł
Brutto

OVIDEN Ovi-WP1 BLACK - uchwyt do irygatora Waterpik WP-112

Średnia ocena: 4.6

Na podstawie 17 ocen

OVIDEN Ovi-WP1 BLACK - uchwyt do irygatora Waterpik WP-112

Uchwyt do irygatora OVIDEN Ovi-WP1 dostępny jest w kolorze białym i czarnym. Uchwyt OVIDEN Ovi-WP1 Black został stworzony z myślą o posiadaczach irygatora Waterpik WP-112, który dostępny jest w kolorze czarnym. Uchwyt na irygator Waterpik WP-112 został wykonany z tworzywa PLEXIGLAS® o gładkiej, połyskującej powierzchni dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko.

Uchwyt do irygatora OVIDEN Ovi-WP1 zapewnia stabilne utrzymywanie irygatora oraz zainstalowanie go w najbardziej optymalnym dla Użytkownika miejscu przy umywalce. Dwa kołki rozporowe pozwalają na mocne przytwierdzenie uchwytu do ściany. Metalowe trzpienie znajdujące w na uchwycie zapobiegają się przesuwaniu urządzenia. Kształt uchwytu OVIDEN Ovi-WP1 oraz rozmieszczenie metalowych trzpieni odpowiada kształtowi irygatora Waterpik WP-112.

Uchwyt do irygatora OVIDEN Ovi-WP1 przeznaczony jest do przechowywania irygatora do zębów Waterpik WP-112.

Zalety posiadania uchwytu do irygatora Waterpik WP-112

Model WP-100/112 to najpopularniejszy irygator do zębów na rynku Polskim. Cieszy się uznaniem specjalistów z zakresu zdrowia i higieny jamy ustnej oraz od lat zbiera pozytywne opinie Użytkowników. Irygator WP-112 to urządzenie stacjonarne zasilane sieciowo, stąd aby z niego korzystać należy umiejscowić irygator w pobliżu umywalki. Wymiary podstawy irygatora wymagają udostępnienia miejsca na umywalce lub pobliskiej półce. Wiele osób rezygnuje z zakupu irygatora WP-112 gdyż nie posiadają wystarczająco miejsca aby urządzenie bezpiecznie umiejscowić.

Uchwyt do irygatora OVIDEN Ovi-WP1 pozwala na umieszczenie własnego Waterpika WP-112 w dowolnym miejscu w okolicy umywalki. Solidne wkręty zapewniają stabilne przytwierdzenie uchwytu do ściany. Metalowe trzpienie zapobiegają przesuwaniu się urządzenia i pozwalają na jego wygodne użytkowanie. Dzięki uchwytowi na irygator OVIDEN Ovi-WP1 można zainstalować irygator w dowolnym, dostosowanym do własnych potrzeb miejscu.

W opakowaniu znajduje się jeden uchwyt do irygatora OVIDEN Ovi-WP1 w kolorze czarnym oraz dwa kołki rozporowe.

OVIDEN WP1 BLACK
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania