OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały
OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały

OVIDEN WP1 uchwyt na irygator biały

W magazynie
69,90 zł
Brutto

OVIDEN WP1 WHITE- uchwyt do irygatora Waterpik WP-100 oraz WP-160

Średnia ocena: 4.5

Na podstawie 106 ocen

OVIDEN WP1 WHITE- uchwyt do irygatora do zębów Waterpik WP-100 oraz WP-160

Uchwyt do irygatora OVIDEN WP1 został stworzony z myślą wygodnym przechowywaniu irygatora do zębów Waterpik WP-100/160. OVIDEN WP1 pozwala na stabilne zainstalowanie irygatora do zębów Waterpik WP-100/160 na ścianie w okolicy umywalki, co znacznie znacznie zwiększa komfort irygacji i bezpieczeństwo przechowywania urządzenia.

Kształt uchwytu OVIDEN WP1 odpowiada kształtowi podstawy irygatora do zębów Waterpik WP-100/160 a znajdujące się na uchwycie trzpienie rozmieszczone są godnie z otworami w obudowie urządzenia. Irygator do zębów Waterpik WP-100 stawiamy na uchwycie a metalowe trzpienie zapewniają jego stabilne utrzymywanie. W zestawie z uchwytem do irygatora Waterpik WP-100/160 znajdują się dwa kołki rozporowe, które pozwalają na mocne przytwierdzenie uchwytu do ściany.

Uchwyt na irygator OVIDEN WP1 dedykowany jest do przechowywania tylko i wyłącznie irygatora do zębów Waterpik WP-100. Uchwyt na irygator OVIDEN WP1 dostępny jest w kolorze białym i czarnym.

Zalety posiadania uchwytu do irygatora Waterpik WP-100/160

Model WP-100/160 to najpopularniejszy irygator do zębów na rynku Polskim. Cieszy się uznaniem specjalistów z zakresu zdrowia i higieny jamy ustnej oraz od lat zbiera pozytywne opinie Użytkowników. Irygator WP-100/160 to urządzenie stacjonarne zasilane sieciowo, stąd aby z niego korzystać należy umiejscowić irygator w pobliżu umywalki. Wymiary podstawy irygatora wymagają udostępnienia miejsca na umywalce lub pobliskiej półce. Wiele osób rezygnuje z zakupu irygatora WP-100/160 gdyż nie posiadają wystarczająco miejsca aby urządzenie bezpiecznie umiejscowić.

Uchwyt na irygator OVIDEN WP1 pozwala na umieszczenie własnego Waterpika WP-100/160 w dowolnym miejscu w okolicy umywalki. Solidne wkręty zapewniają stabilne przytwierdzenie uchwytu do ściany. Metalowe trzpienie zapobiegają przesuwaniu się urządzenia i pozwalają na jego wygodne użytkowanie. Dzięki uchwytowi na irygator OVIDEN WP1 można zainstalować irygator w dowolnym, dostosowanym do własnych potrzeb miejscu.

W opakowaniu znajduje się jeden uchwyt do irygatora OVIDEN Ovi0-WP1 w kolorze białym oraz dwa metalowe kołki rozporowe.

OVIDEN WP1 WHITE
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania